2726
عنوان

اشک از چشم نوزاد دو ماه و نیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 3924 بازدید | 31 پست
ایشالا خوب میشه. مرتب ماساژ بده. دختر منم بسته بود باز نشد ماه پیش میل زدن 

مرسی عزیزم. دخترت چندوقتشه؟تو رو خدا از میل زدن برام بگو چجوریه؟عوارض نداره؟دختر گلت الان خوبه؟دیگه چشمش اشکی نمیشه؟

Live the moment now✌
مرسی عزیزم. دخترت چندوقتشه؟تو رو خدا از میل زدن برام بگو چجوریه؟عوارض نداره؟دختر گلت الان خوبه؟دیگه ...

واسه پسر شما صددرصد باز میشه تا یک سالگی واسه دختر من شدید بود‌ صبح مژه هاش میچسبید بهم باز نمیشد یکسره قی میکرد همش در حال پاک کردن چشماش بودم. دیگه ۱۵ ماهگی میل زدیم. خداروشور خوب شده . دقیقا یه ماه و یه هفته س میل زدیم دیگه اشک نمیاد‌ . خیلی هم راحت بود میل زدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم با اب گرم ماساژ بده مثلا تو حموم دستتو حتما قبلش بشور از روی پلک ماساژ بده دست توی چشمش نکنی

قطره باکتی ماید از داروخونه  بخر روزی چهار بار هر شیش ساعت ی قطره توی هردوتا چشمش بریز

اگ خوب نشد تا دو سه روز ببرش دکتر

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻
باشه گلم مرسی موقع شیر دادن فقط ماساژ بدم؟

نه هروقت خواستی. منظورم اینه که بقیه مواقع هم نتونستی موقع شیر دادن حتما اینکارو کن. مطمئن باش باز میشه نگران نباش . این یه جیز عادیه و خیلی از بچه ها محراشون بسته س که واسه پسر شما خداروشکر گفته نیمه بسته و شدتش کمه 

نه هروقت خواستی. منظورم اینه که بقیه مواقع هم نتونستی موقع شیر دادن حتما اینکارو کن. مطمئن باش باز م ...

مرسی گلم واقعا لطف کردی خیالم راحت شد❤

Live the moment now✌
مرسی گلم واقعا لطف کردی خیالم راحت شد❤

عزیزم پسر شما از اول چشمش زیاد اشک میومد یا یهو شروع شد؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
عزیزم پسر شما از اول چشمش زیاد اشک میومد یا یهو شروع شد؟

ن یهو شروع شد دو روز اینجوری بود بردم دکتر یه قطره داد خوب شد فکر کنم اصلا مجرای اشکش بسته نبود ب نظرم حساسیت بود ولی ماساژم مرتب براش میدادم تو اون دو سه روز شایدم ماساژ ک دادم خوب شد

Live the moment now✌
ن یهو شروع شد دو روز اینجوری بود بردم دکتر یه قطره داد خوب شد فکر کنم اصلا مجرای اشکش بسته نبود ب نظ ...

مرسی عزیزم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
واسه پسر شما صددرصد باز میشه تا یک سالگی واسه دختر من شدید بود‌ صبح مژه هاش میچسبید بهم باز نمیشد یک ...

سلام عزیزم میدونم تاپیک قدیمیه ولی یه سوال داشتم منم چشم پسرمو میل زدم اما یک ماه گذشته و هنوزم آبریزش داره

شما بعد عمل بازم ماساژ دادین یا نه؟

یه راهنمایی میکنی لطفا

سلام عزیزم میدونم تاپیک قدیمیه ولی یه سوال داشتم منم چشم پسرمو میل زدم اما یک ماه گذشته و هنوزم آبری ...

سلام عزیزم. نه دیگه بعد از عمل ماساژ ندادم اصلا هم آبریزش نداشت. با دکترش صحبت کنید شاید باز نشده 

2706