1472
1411
عنوان

اشک از چشم نوزاد دو ماه و نیمه

122 بازدید | 24 پست

بچه ها پسرم دو ماه و نیمشه از صبح که بیدار شد از یه چشمش همینطور بی دلیل داره اشک میاد کسی میدونه دلیلش چیه تجربه ایی اگه در این خصوص دارین بگین دوستای گلم خیلی کلافه ام😣

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی 😓😓چشم پزشک بزرگسالان باید ببرم؟

به خدا نمیدونم  چه متخصصی فقط یک قطره میدن قطع میشه

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
1436
1449
نه فدات فقط اشک میاد میدونی دلیلش چیه؟

اشک معمولا یا بخاطر  سرماخوردگی میاد یا مجرای اشوی بسته باشه. دختر من هم اشک میومد هم قی میکرد که مجرای اشکیش بسته بود. باید ببری دکتر ببینی چی میگه 

اشک معمولا یا بخاطر  سرماخوردگی میاد یا مجرای اشوی بسته باشه. دختر من هم اشک میومد هم قی میکرد ...

بردمش گفت مجرای اشکیش نیمه بسته ست با ماساژ خوب میشه احتمالا تا یازده ماهگیم وقت داره

1476
ایشالا خوب میشه. مرتب ماساژ بده. دختر منم بسته بود باز نشد ماه پیش میل زدن 

مرسی عزیزم. دخترت چندوقتشه؟تو رو خدا از میل زدن برام بگو چجوریه؟عوارض نداره؟دختر گلت الان خوبه؟دیگه چشمش اشکی نمیشه؟

مرسی عزیزم. دخترت چندوقتشه؟تو رو خدا از میل زدن برام بگو چجوریه؟عوارض نداره؟دختر گلت الان خوبه؟دیگه ...

واسه پسر شما صددرصد باز میشه تا یک سالگی واسه دختر من شدید بود‌ صبح مژه هاش میچسبید بهم باز نمیشد یکسره قی میکرد همش در حال پاک کردن چشماش بودم. دیگه ۱۵ ماهگی میل زدیم. خداروشور خوب شده . دقیقا یه ماه و یه هفته س میل زدیم دیگه اشک نمیاد‌ . خیلی هم راحت بود میل زدن 

1331