1619
1632
عنوان

اشک از چشم نوزاد دو ماه و نیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 27 پست

عزیزم با اب گرم ماساژ بده مثلا تو حموم دستتو حتما قبلش بشور از روی پلک ماساژ بده دست توی چشمش نکنی

قطره باکتی ماید از داروخونه  بخر روزی چهار بار هر شیش ساعت ی قطره توی هردوتا چشمش بریز

اگ خوب نشد تا دو سه روز ببرش دکتر

میشه برام صلوات بفرستید که اراده پیدا کنم تا به خواسته های دیرینه م برسم🙏🏻

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

باشه گلم مرسی موقع شیر دادن فقط ماساژ بدم؟

نه هروقت خواستی. منظورم اینه که بقیه مواقع هم نتونستی موقع شیر دادن حتما اینکارو کن. مطمئن باش باز میشه نگران نباش . این یه جیز عادیه و خیلی از بچه ها محراشون بسته س که واسه پسر شما خداروشکر گفته نیمه بسته و شدتش کمه 

نه هروقت خواستی. منظورم اینه که بقیه مواقع هم نتونستی موقع شیر دادن حتما اینکارو کن. مطمئن باش باز م ...

مرسی گلم واقعا لطف کردی خیالم راحت شد❤

Live the moment now✌
1522
مرسی گلم واقعا لطف کردی خیالم راحت شد❤

عزیزم پسر شما از اول چشمش زیاد اشک میومد یا یهو شروع شد؟

دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
عزیزم پسر شما از اول چشمش زیاد اشک میومد یا یهو شروع شد؟

ن یهو شروع شد دو روز اینجوری بود بردم دکتر یه قطره داد خوب شد فکر کنم اصلا مجرای اشکش بسته نبود ب نظرم حساسیت بود ولی ماساژم مرتب براش میدادم تو اون دو سه روز شایدم ماساژ ک دادم خوب شد

Live the moment now✌
ن یهو شروع شد دو روز اینجوری بود بردم دکتر یه قطره داد خوب شد فکر کنم اصلا مجرای اشکش بسته نبود ب نظ ...

مرسی عزیزم

دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍