2726
عنوان

🔴جانانم اینم کریستالای جهازم 🔵

| مشاهده متن کامل بحث + 3162 بازدید | 177 پست
از پیش دستی سرویساش و ی دست اصافه بگیره چ لزومی داره اضافی اخه .حالا منطورم استارتر نیست کلا میگم

من هنوز منتظر پیش گوییتم😐😐

ظرفاروهم مامانم خودش گرفت 

اومد خونه خودش با ذوق همشو در میوورد نشونم میداد 

بهشگفتم ببشتر از خودن ذوق داریل😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به سبک زندگیشون داره دیگه مثلا خونه من همیشه برو بیاست فکر کنم ببشتر از ده دوازده دست لیوان و استکان دارم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
فدات همه اشون ساده و قشنگن سلیقه اشون خوب بوده مادر و خواهرت دستشون درد نکنه این طرح حصیری هیچوقت د ...

خوشم میاد تو تاپیکای جھیزیہ تخصصی نظر میدی😎

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
دستشون دردنکنه عزیزم مبارکت باشه😙

واقعا هم دستشون درد نکنه😍

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
خوشم میاد تو تاپیکای جھیزیہ تخصصی نظر میدی😎

واقعا؟ خودم توجه نکرده بودم :))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
۶ سال زندگی میکنم هیچکدومو ندارم تا حالا کمبودشم حس نشده

یعنی پارچ و لیوانم نداری؟ یا استکان؟ مگه میشه

درسته استارتر تعداد رو خیلی زیاد گرفته ولی خوب برای خونه لازمه این وسایل، 

تو ذوقی نزنید دیگه.

بستگی به سبک زندگیشون داره دیگه مثلا خونه من همیشه برو بیاست فکر کنم ببشتر از ده دوازده دست لیوان و ...

فک.کنم از استکانو اینا استفاده بشع ِِِِخ نمیشه کاسه ماست خوریو توش اجیل ریخت 

ههرچنداجیلو نمیتونیم بخزیم😂😂😂

یا مثلا خب نمیشه تو سرویسم میوه بیارم

بشکنه کل سرویسم ناقص میشع 

مباركه عزيزم قشنگن همشون

من كلا سرويس كريستالم رو ارزونشو برداشتم فك كنم ايراني هست همش شد دو تومن چون قصد دارم استفاده كنم اصلا دلم نميخواد اظافه خرج كنم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
Jcc,موادش مال چکه. ایران میزنه. من دوس ندارم یکم ضخیمه. ناخمن بهتره ولی همینا میشد بالای بیس تومن

اره خب 

مارک خارجی گردن میشه 

تازه بقول شما این ایرانی بودشو نزدیک 7 تومن 

اگه خارجی بود که...😂😂😂

2706