2726
عنوان

🔴جانانم اینم کریستالای جهازم 🔵

3162 بازدید | 177 پست

سیلام خوبین؟😍😍😍

امروز رفتیم کریستالای جهازمو خریدیم ینی بازم طربق معمول من نرفته بودم و خواهرمو مامانم رفته بودن😅😅

خب خلاصع

الان میگم 

دوتا پارچ و لیوان 

دوتا میوه خوری 

دوتا شیرینی خوری

یه ظرف اجیل و یه ظرف شکلات

3 دست کاسه اجیل 

سهدست پیش دستی.

6 دست استکان 

سه دست نعلبکی 

8 دست قاشق و چتگال و چاقو و.. 

تا اینجا اینا یادم بود 

اها با دوتا هم سینی استیل 

یه دنه هم جاکاردی 

عکسشو پشت سر هم پیفرستم 

ولی فک کتم نتم یکم ضعیفه 

اگه دیر اومدبدونین قصد اذیت ندارن واقعا فقط نتم ضعیفه 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

راستی 

کلش شد 6 میلیون 600

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

بسلامتی ان شالله بادلی خوش استفاده  کنی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
ایرانین؟

نمیدونم اجی 

ردش نوشته بود 

Jcc

مارکشو میشنلسی؟؟

این همه کاسه آجیل؟کو آجیل😁😁😁

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706