2703
2553
عنوان

واقعا بعضی دکترا احمق هستن

203 بازدید | 13 پست

برای معاینه بکارت رفته بودم شوهرم ازم نخواسته بود ولی خودم میخواستم برم ببینم نوعش چیه و هم چون خانوادش زودتهمت میزنن به ادم مطمئن باشم که مشکلی نیست 

خلاصه رفتم بامامانم خانومه گفت بنظرمن که رابطه داشتی و ..... خلاصه گفت اصلا خون نمیاد ازت 

ولی خب من که ازخودم مطمئن بودم که رابطه نداشتم تازه کلی هم خون اومد 

خب چیزی سرش نمیشه چرا دکترشد همه تشخیصاش اشتباه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بیسواد بوده

خیلس گفت نه دردی داره رابطه نه خون و.... هم درد داشت هم خون اومد 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2720

شاید ندونید ولی خونریزی زیاد موقع رابطه دو حالت داره شوهرت وحشی بازی در آورده یا اینکه بکارت ترمیم شده...  هایمن در حالت عادی بیشتر از یکی دو قطره خونریزی نداره

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2714
نه اینکه خوداشون میدن که به اینجاها میرسن همه را اینجوری میبینند 

انقدر داغون شد عصابم گیرداده بودرابطه داشتی خب منکه میدونم رابطه نداشتم به خودم که نمیخوام دروغ بگم 

چیشده عشقم

کلی ب خودم رسیدم/ارایش کردم/موهامو سشوار کردم/زنگ زدم به نامزدم گفتم مگه نمیای اینجا گفت نه معلوم نیست

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
شاید ندونید ولی خونریزی زیاد موقع رابطه دو حالت داره شوهرت وحشی بازی در آورده یا اینکه بکارت ترمیم ش ...

نه ترمیم داشتم نه وحشی ولی بعدرابطه موقع ادرارکلی خون رفت ازم

نه ترمیم داشتم نه وحشی ولی بعدرابطه موقع ادرارکلی خون رفت ازم

باش

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق