1147
1273
عنوان

واقعا بعضی دکترا احمق هستن

197 بازدید | 13 پست

برای معاینه بکارت رفته بودم شوهرم ازم نخواسته بود ولی خودم میخواستم برم ببینم نوعش چیه و هم چون خانوادش زودتهمت میزنن به ادم مطمئن باشم که مشکلی نیست 

خلاصه رفتم بامامانم خانومه گفت بنظرمن که رابطه داشتی و ..... خلاصه گفت اصلا خون نمیاد ازت 

ولی خب من که ازخودم مطمئن بودم که رابطه نداشتم تازه کلی هم خون اومد 

خب چیزی سرش نمیشه چرا دکترشد همه تشخیصاش اشتباه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
چقدر بیسواد بوده

خیلس گفت نه دردی داره رابطه نه خون و.... هم درد داشت هم خون اومد 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

شاید ندونید ولی خونریزی زیاد موقع رابطه دو حالت داره شوهرت وحشی بازی در آورده یا اینکه بکارت ترمیم شده...  هایمن در حالت عادی بیشتر از یکی دو قطره خونریزی نداره

یک فمنیست رادیکال ، معتقد به فرگشت، اگزیستانسیالیست و همزمان آنارشیست....پس اگه جوابی میدم که به مذاقت خوش نمیاد شاید دلیلش اینه که کارکرد مغز من و تو کاملا با هم متفاوته🤔🤔🤔
نه اینکه خوداشون میدن که به اینجاها میرسن همه را اینجوری میبینند 

انقدر داغون شد عصابم گیرداده بودرابطه داشتی خب منکه میدونم رابطه نداشتم به خودم که نمیخوام دروغ بگم 

8
چیشده عشقم

کلی ب خودم رسیدم/ارایش کردم/موهامو سشوار کردم/زنگ زدم به نامزدم گفتم مگه نمیای اینجا گفت نه معلوم نیست

ذهن آدمیزاد از لحظه ی تولد تا مرگ همه جا کار میکنه...به جز سر جلسه ی امتحان و (وارد کردن رمز عبور در نی نی سایت) و...به گفته ی دوستای نی نی سایتی سر سفره ی عقد🤣🤪
شاید ندونید ولی خونریزی زیاد موقع رابطه دو حالت داره شوهرت وحشی بازی در آورده یا اینکه بکارت ترمیم ش ...

نه ترمیم داشتم نه وحشی ولی بعدرابطه موقع ادرارکلی خون رفت ازم

نه ترمیم داشتم نه وحشی ولی بعدرابطه موقع ادرارکلی خون رفت ازم

باش

یک فمنیست رادیکال ، معتقد به فرگشت، اگزیستانسیالیست و همزمان آنارشیست....پس اگه جوابی میدم که به مذاقت خوش نمیاد شاید دلیلش اینه که کارکرد مغز من و تو کاملا با هم متفاوته🤔🤔🤔