2726
عنوان

به نظر شما پسری با این شرایط میتونه ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2996 بازدید | 197 پست
من وقتی با همسرم ازدواج کردم یعنی تقریبا پنج سال پیش حقوقش 900بود الان شده 1500. نمیگم شوهرم مرد بدیه اتفاقا من دوستش دارم. ولی و........

من بخاطرش طلاهام رو فروختم که به آرزوش برسه بخدا قسم با این حقوق ناچیز کمتر پوشیدم کمتر خوردم تا هیچوقت کم نیاره.ولی اون چی?

پس  شما همه جوره پشت خانومت باش. محبتش کن عشق بده بهش.برای خانوما مادیات در وهله ی بعدی قرار داره. بخدا حمایتش کن دنیا رو به پات میریره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما قبل این دوسال شغلتون چی بوده ؟سرگرمی تون چی بود ؟ برای من این که اقا بعد از تحصیل وسربازی امورا ...

ممنونم با صراحت گفتین. سرگرمی نداشتم خیلی سعی کردم ولی نه کاری جور شد و تازه مشکلات دیگه ریز و درشت ریختن وسط انگار همه چی دست به دست هم داده بودن که منو تو اون مقطع تو اون وضعیت نگه دارن. خیلی تلاش کردم ولی هیچ کاری نتونستم پیدا کنم.

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
دقیقا  بلا نسبت احمق نیست که:/ بعضیا فقط پیشنهاد میدن

حالا شما چیکار من دارین من نمیفهمم

پیشنهاد دادم چون خودمونم برای داییم همینجوری زن گرفتیم! 

من هیچوقت الکی حرف نمیزنم خانم

همچین چیزی هم نشد نداره

و همه خانم ها هم واسه رسیدن به شرایط مالی بهتر ازدواج نمیکنن

همه اینجوری نیستن که فقط جنبه مالی ازدواج رو ببینن

تو فامیل مورد داشتیم دختر دستش توی جیب خودش بوده و دل دل میزده واسه ازدواج چیز عجیب غریبی نگفتم من

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2728
عکس پلیز؟خوش قیافه باشی ۵۰درصد حله

نه خواهرم... دیگه فکر نکنم فایده ای داشته باشه

ممنونم نظر دادید

حالا شما چیکار من دارین من نمیفهمم پیشنهاد دادم چون خودمونم برای داییم همینجوری زن گرفتیم!  م ...

احتمالش خیلللللی کمه گلم

پیشنهاد دادی ولی واقع بین باشی بهتره....

درسته واس رسیدن به شرایط مالی بهتر ازدواج نمیکنه ولی دیگه قطعا دنبال پسرفت نیست...

مشکل این اقا علاوه بر پول پدرو مادرشونم هست که یک در میلیون کسی حاضره نگهشون داره وقتی خودش شاغله😊

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
نه خواهرم... دیگه فکر نکنم فایده ای داشته باشه ممنونم نظر دادید

چرااا😫بوخدا قیافه خیلی تاثیر داره ها چه برای مرد چه زن.من خودم ۵۰درصد قبافه که شامل سلامت جسمی و روحیه  ۵۰درصدم اخلاق که شامل وفاداری و عرضه کار کردنه مهم بود

احتمالش خیلللللی کمه گلم پیشنهاد دادی ولی واقع بین باشی بهتره.... درسته واس رسیدن به شرایط مالی ...

0من واقع بینم

این آقا هم گفتن شرایط اجاره مکان مستقل رو دارن

وقتی خودم از این مورد زیاد دیدم پس نمیام رویایی حرف بزنم... ممکنه من و شما نخوایم اما قطعا زیادن دخترایی که این چیزا براشون مهم نباشه... منم دختر پزشک و مهندس نگفتم. کسی که یه منبع درآمد بعنوان کمک خرج داشته باشه

من خوشم نمیاد یکی فکر کنه الکی حرف میزنم یا فقط پیشنهاد میدم اونم وقتی همیشه سعی کردم جوری حرف بزنم که خودمو پایین نیارم مسلما با حرف شما خیلی به آدم برمیخوره

توی همین سایت خانومایی هستن که حقوقشون خیلی بیشتر از همسرشون یا خیلی از همسرشون سر هستن چه به لحاظ مالی چه تحصیلات... 

توی زندگی واقعی هم که از این موردا زیاده😏

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
ببخشید حتی کارگری ام نبود ؟  

به پدرم تو کشاورزی کمک میکردم ولی درآمدی نداشت. یه مدت تو اداره ها کارهای کامپیوتریشونو انجام میدادم تا اگه نیرویی چیزی خواستن منم بیارن سر کار ولی موقعش که شد هیچکی کمکم نکرد و 3 سال و نیم  از این شرکت به اون شرکت از این اداره به اون اداره، جالبه همه کارام میافتاد دستم چون به کامپیوتر وارد بودم ولی پارتی نداشتم. کارگری هم رفتم دیگه کمری برام نموند... همین شغل نگبانی هم انگار معجزه شد ولی دیر خیلی دیر بیماری مادر و هزار تا مشکل که راحت نمیشه بگم.... آدم بی عرضه ای نبودم اما هیچ دری باز نشد

چرااا😫بوخدا قیافه خیلی تاثیر داره ها چه برای مرد چه زن.من خودم ۵۰درصد قبافه که شامل سلامت جسمی و رو ...

ببخشید وضعیت روحی مناسبی ندارم... شرمنده شما رو هم ناراحت کردم

0من واقع بینم این آقا هم گفتن شرایط اجاره مکان مستقل رو دارن وقتی خودم از این مورد زیاد دیدم پس نم ...

باشه شما راست میگی دوست عزیز

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
ببخشید وضعیت روحی مناسبی ندارم... شرمنده شما رو هم ناراحت کردم

توکلت بخدا باشه،  اینجارو هم خیلی جدی نگیر،   شاید یکی بگه  نه هیچ دختری شرایط شمارو قبول نمیکنه یا.....شاید در واقعیت خودش شرایط بدتر از شمارو  قبول کنه،   منظورم اینه که اینجا مجازیه،   خیلیا از رویاهاشون میگن و.......پس نا امید نشو.

2706