2733
2734
عنوان

به نظر شما پسری با این شرایط میتونه ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2997 بازدید | 197 پست
من همسرم ماهی ۱۲۰۰ میگیره داریم زندگی میکنیم 

سخته واقعا سخته

خدا خودش هواتون رو داشته باشه

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه عزیرم کسی که خودش کارمند باشه. دستش تو جیب خودش باشه  مگه خوله اقا بالا سر بخواد  اونم ...

خب همه که اینطوری نیستن. مگه همه صرفا بخاطر پول ازدواج میکنن

یکی از فامیلای ما دستش توی جیب خودش بود

کارخودشو داشت و درآمد شم خوب بود

اما مهمترین آرزوش ازدواج کردن بود... 

خیلی خیلی خیلی دلش میخواست ازدواج کنه چون تا 38 سالگی خواستگار نداشت اینقدر دوست داشت ازدواج کنه که24 ساعت از مجردی مینالید.... خب چرا با اینکه کلی درآمد داشت میخواست ازدواج کنه 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بله میشه. حتما همه نباید وکیل و وزیر باشنکه. شک نکنید و اگر مورد خوب پیدا کردی  آقدام کن 

پدر و مادر هم نزدیک خودتون باشن اما تو یه خونه ن

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

یه دختر که خیلی پایینتر باشه از اینی که هستی از هر لحاظ، احتمالا  اکی میده بهت

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ای بابا...بخدا اکثر مردایی که موفقن رو ازشون بپرسید میگن بیشتر موفقیتاشون و برکتی که توی زندگیشون هست رو بعد از ازدواجشون به دست اوردن...شما اراده داشته باشید خدا چنان همه چیز رو جور میکنه که نفهمید چجوری همه چی درست شد...برادر من وقتی ازدواج کرد کار موقت داشت و فقط میتونست یه خونه45 متری اجاره کنه...ولی الان ماشالا کار و بارش بهتر شده ...میتونه خرج چنتا خانواده رو بده...و تو خرجا به مادرمون هم کمک میکنه...تو کارای خیر خدا همیشه کمک میکنه...نگران نباشید

چرا که نه.

حتما میتونید،  خیلیا با حقوق کمتر از این زندگی میکنن، بستگی به طرفتون داره،   یه نفرو انتخاب کنید که هم سطح خودتون باشه،    خونه هم نزدیک پدر و‌مادرتون باشه که هواشونو داشته باشید.

2738
خب همه که اینطوری نیستن. مگه همه صرفا بخاطر پول ازدواج میکنن یکی از فامیلای ما دستش توی جیب خودش بو ...

دلیل نمیشه که عزیزم

میخواسته ازدواج کنه درست ولی آیا به هر کسی و هر موردی بله میگه؟!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
نه ممنون... نمیخوام یکی دیگه رو الکی امیدوارش کنم بعد شرمندش بشم

نمیدونم داداش من تگش کردم ببینم اگه اومد نظرش،چیه ولی اونی که میگم خیلی دختر خوبیه 

خدایا داده ونداده ات راشکر

الان اگه یه خانومی تاپیک میزد همچین خواستگاری دارم همه بهش میگفتن مگه مغز خر خوردی میخوای ازدواج کنی با همچین کیسی

بعد حالا میگن کمبود خواستگار خیلی هم دلشون بخواد شرایطتت عالیه و حقوقت لاکچریه

دلیل نمیشه که عزیزم میخواسته ازدواج کنه درست ولی آیا به هر کسی و هر موردی بله میگه؟!!!!

نفهمیدم چی دلیل نمیشه؟ 😅

من فقط شرایط اون خانم تعریف کردم 

خودم خیلی براش ناراحتم 

چون اینقدر دلش می‌خواست ازدواج کنه که با یه آدم عوضی ازدواج کرد کتک خورد بچش سقط شد سرش هوو اومد و توی 40 سالگی هم طلاق گرفت... 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
سخته واقعا سخته خدا خودش هواتون رو داشته باشه

سخت که فعلا بچه نداریم ولی مشکلی هم ندارم همسرم داره همه توانشو میزاره 

دارم میبینم نمیشه بیشتر بهش فشار اورد همینجوری ذهنش مشغول هست

خیلی سخته نیست معمولیه مثلا به جای یه رستوران شیک از آشپزخونه محل که غذا میده میگیریم مییشه ۳۰ تومن خیلی هم عالیه😄

جان به فدای انکه ناپیداست...
2706