2737
2734
عنوان

به نظر شما پسری با این شرایط میتونه ازدواج کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2997 بازدید | 197 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر و برادر ندارین ؟

بله دارم. 2 تا برادر اما عضو قوی خونه منم.... من تازه نگران آینده و کار اونها هم هستم چون قوی نیستن ذاتا ... تازه وسطیه منم.

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
2731

بله

چرا که نه

حقوقتون خیلی هم کم نیست. 

اما به نظرم دنبال کیس کارمند باشین که اونم حقوق و منبع درآمدی داشته باشه... اینجوری خیلی زندگی راحت تر میشه

اینجوری نیست که همه توی ازدواج به پول توجه کنن

نمیگم پول مهم نیست قطعا پول توی این اوضاع جز اولویت های اوله اما کسایی هم هستن که خیلی راحت با شرایط شما کنار بیان

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

سلام چرا نمیشه من و همسرم با صفر شروع کردیم الان بعد سه سال ماهی یه میلیون داره بخدا مستاجریم پس انداز هم میکنم بستگی داره طرف مقابل دیدگاهش وخواسته ش از زندگی چی هست من حتی طلا هم که قرار بود ده میلیون بخرن چون همسرم نداشت فقط یه حلقه چهارصد هزار تومنی خریدم طلاهای خواهرشوهرم بردم خونه گفتم واسه م خریدن بعد دوسال هم واسه پول پیش حلقه هامونم فروختیم واقعا هم خوشبختیم خداروشکر سال اول یه اتاق بیست متری خونه مون بود باید بیست وچهارپله میرفتم پایین مثلاً اشپزخانه مون فقط جای اجاق مون میگرفت بزور

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

من خودم بشخصه حاظر نیستم با. پدر شوهر مادر شوهر. زندگی کنم   هر. دختری ملاک خودشو داره.  شما باید دنبال. کسسی باشی با شرایطط کنار بیاد.   فقط  اگه کسی هم قبول. کرد باهات ازدواج کنه. بعدا پرو. نشی. عین همه مردا بگی وظیفه اته. از پدر مادر من مراقبت کنی    این. دیگه واقعا. از توان هر دختری خارجه      

2738
مرسی خواهرم... حرفاتون منقلبم کرد. ممنونم

خواهش میکنم .واقعا به فکر خودتون باشید .درسته شرایط سخته اوضاع بده ولی شما انسانید .دل دارید .احساس دارید . نیاز دارید واقعا 36 سال سن کمی نیست ..هیشکی براتون همسر خودتون نمیشه . به نظرم میاد شما خیلی مردد هستین و تصمیم گیری براتون سخته با این وضع پیش برید احتمالا چن سال بعدی هم مجردید . به خدا ظلم به خودتونه .تازه همه چی که پول نیست بالاخره درسته مهمه ولی شما هم بیکار که نیستین .خدامیرسونه توکلتون به خدا باشه .بعدم خب رک باشیم شما چه جوری میخوایید این حجم عظیم از تنهایی رو تحمل کنید ؟؟؟ ادم تا یه مدت میتونه مقاومت کنه بالاخره شماهم نیاز به محبت دارید .مردونگی کنید مسعولیت زندگی مشترک رو با تمام سختی هاش به جوون بخرید تا خدایی نکرده چن وقت دیگه زبونم لال به گناه نیافتید .خیلی فرق هست بین زنی که همسرته و میدونی تمام تمام روح و احساس و علاقش مال توعه و مرد زندگیشی با خانومی که دوس دخترته و این همه روابط ناپایداری که ممکنه به زودی بره ممکنه هزار تا اتفاق بیافته ...من موندم حالا جدا از احساس و عاطفه و تنهایی با این شرایط وحشتناک پوشش و رفتار بعضیخانوما و این همه شبکه مجازی شما چه جوری تحمل میکنید ؟؟؟

حدیث داریم هیچ صحنه ای نزد خدا زیباتر از این نیست مرد کنار همسرش بشینه . 

یکی دیگه رو بدبخت نکن 

واس رفع برخی نیاز هاتم ازدواج موقت کن 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
داداش،اگه اهل دود ودم نباشی وکاری باشی اینجا دختر خوب داریم یکی هست معرفی کنیم بهت 

نه ممنون... نمیخوام یکی دیگه رو الکی امیدوارش کنم بعد شرمندش بشم

بله چرا که نه حقوقتون خیلی هم کم نیست.  اما به نظرم دنبال کیس کارمند باشین که اونم حقوق و من ...

اخه عزیرم کسی که خودش کارمند باشه. دستش تو جیب خودش باشه  مگه خوله اقا بالا سر بخواد  اونم با این شرایط   البته معذرت میخواما.   

اخه عزیرم کسی که خودش کارمند باشه. دستش تو جیب خودش باشه  مگه خوله اقا بالا سر بخواد  اونم ...

دقیقا 

بلا نسبت احمق نیست که:/

بعضیا فقط پیشنهاد میدن 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
الان بی شوهریه چرا که نه شوهره من دوتومان درآمدشه با دوتا بچه😑

خیلی سخته که... امیدوارم مشکلات شما حل بشه

2706