2726
عنوان

کیا پاهاشون اینطوریع؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 33 پست

بچه ها عکس بذارین

میخوام ببینم من خیلی بدم یا ن😢😢😢

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کنم به خاطر کفش هست

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
وای پس چی میپوشه

میده براش طبی میسازن هر بار

برای عیدش داده بود یه جفت براش ساخته بودن 800 تومن بعد انفدر زشت و بیریخت و کلفت بود عین کفش ایمنی😐خیلی براش ناراحت شدم😔

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
وا😐😂 خب چ فرقی میکنه چ حده؟ برو داروخونه بگو لا انگشتی میخوای برای شست کج خودشون میدونن چیه‌اسمش ...

عاخه برای من زیاد نیس

ولی دکتر گفت باید درمان کنی😢😢😢

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
مجرده؟؟ انشاالله بهتر بشه

نه متاهله

ممنون فکر نمیکنم دیگه خوب بشه میگفت از بچه گی اینجوری بوده سایز پاشم خیلی بزرگه فکر میکنم 43 یا 44 باشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706