2703
2553
عنوان

به دوستم چی بگم ناراحت نشه

194 بازدید | 17 پست

بچه ها من.یه دوستی دارم همشهری نیست...

دوست دوران دانشگاه 

میشه گفت نیمه صمیمی...

اون موقع صمیمی بودیم 

اما بعد دور شدیم قاعدتا از هم فاصله گرفتیم...

الان.مثلا شیش ماهه حتی پیامم ندادیم

حالا زنگ زده که خیلی پول لازمم...البته با کلی عذر خواهیو ببخشید

حدوده ده تومن

اول گفتم نمیتونم و اگه بتونم زیر یه تومن می تونم ....

گفتم به شوهرم بگم....

ولی واقعا من هیچی پول ندارم (پولامو چند روز پیش طلا خریدم اصلا دلمم نمیخواد به شوهرم رو بندازم....

چی به دوستم بگم...

زنگ میزنه و منتظر خبرمه

شاید خودم داشتم بش می دادم ...

و شاید یه دوست نزدیکترم که مشکلشو بام درمیان میزاشت نه اینکه بگه پول لازمم فقط،تو ذهنم برام ارزش درخواست از شوهرمو داشت...ولی واقعا منطقی نیست واسم و البته ما میلیونرم نیستیم 

معمولی ایم

بازم هیچی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا انقدر سختتونه روراست باشید با آدما

این که صمیمی نیست با شما میگی ندارم منطقی و باشعورباشه درک میکنه نباشه همون شش ماه یبارم پیغام نمیده

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

یا اصلا نیازی به توضیح نیست, بگو ندارم. حتی اگر هم داشتی این کارو نکن. برای منم خیلی پیش اومده. من هیچ وقت به کسی پول قرض ندادم جز خانوادم. که همونم پشیمون شدم. نده اگرم داشتی. 😊🙂

2714
یا اصلا نیازی به توضیح نیست, بگو ندارم. حتی اگر هم داشتی این کارو نکن. برای منم خیلی پیش اومده. من ه ...

دقیقا من چند وقت پیش مامانم خواست دو تومن.داشتم بش دادم به شوهرمم گفتم منظور برام ارزششو داشت

اما این دوستم واقعا نمیشه 

بازم هیچی...

یکی از دوستای دانشگاه به من زنگ زد گفت یه گردنبند بهم قرض میدی واسه عروسی منم گفتم والا طلاهام تو بانکه نمیتونم !!به تمام همکلاسی هام زنگ زده بود بعد فهمیدیم از خیلیا گرفته و فرار کرده گوشیش ج نمیده!!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2706