2733
2734
عنوان

مادر شوهر😕

123 بازدید | 10 پست

مادرشوهر چیست؟🙄

شريک اجباری سفرهای پسر و عروس😁

کميته انضباطی پوشش عروس!😁

شادترين شخص در دعواها!😁👌

مسبب99% دعواها😁👌

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازيگر نقش اول درنقش "بيگناه" درتمام آشوبها و دعواها با ديالوگ به یاد ماندنی:

"مگه من چی گفتم؟!"🙄

"توام مثل دختر من!!!!"😒

واااااااااالااااااا😂

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حالا همه از مادرشوهر میکشن ،برای من پدرشوهرم اینجوریه صدتا مادر شوهرو گذاشته تو جیبش

وااای اون بدتره، هیچ کاریش نمیشه کرد، چون معمولا مادرشوهر یخورده بخاطر احساسات و اینا و بخاطر پسرش کنترل شده رفتار میکنه ولی پدرشوهر همینطور درو میکنه و رد میشه

وااای اون بدتره، هیچ کاریش نمیشه کرد، چون معمولا مادرشوهر یخورده بخاطر احساسات و اینا و بخاطر پسرش ک ...

اره دقیقا باز مادر وجدانیم حرف بزنیم بازمیشه جوابشو داد یا حداقل یه چیزی گفت و گله کرد ولی پدر شوهر مرد گنده پنجاه ساله اونم ازاونا که عصبی میشه خودشم فوحش میده وغد و یدنده و عقده ای دیگه ببین چیه دیگه جرعت نداری جلوشو چیزی بگی حتی باشوهرت شوخی کنی از دهنم بهدشوخی در فته بود به شوهرم گفتم بیشعور تو خلوتمون خب شوخی میکنم دیگه اونو توروم گفت که تو حق نداری به بچه من فوحش بدی تو همه چیزم دخالت میکنه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
اره دقیقا باز مادر وجدانیم حرف بزنیم بازمیشه جوابشو داد یا حداقل یه چیزی گفت و گله کرد ولی پدر شوهر ...

😔😔😔