2410
2553
عنوان

به نظرتون منطورش چیه

1158 بازدید | 63 پست

من اتفاقی گوشی خواهرم که روز میز بود دیدم که شوهرش گفته بود خیلی خوبه  خواهرم گفته یود چی گفته بود پاهاش از هم زیاد باز نمیشه خواهرم گفته بود یاز به فلاتی گیر داد یعنی من بعد شوهرش گفته بود همه چیزش فابریک پشماش .. اصلا منطورش متوجه نشدم یعنی چی پاهاش ازهم زیاد باز نمیشه فکرم درگیر شده ازشم بدم اومده بعنی چی پشماش 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی دیده ازت وااااا

نمیدونم به خدا اصلا منطورش نگرفنم صورتمم که پشم نداره

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2456
2714

وات

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نکنه دوش گرفتنی یا تعویض لباستو دیده 

نه بابا چه ربطی داره که گفته پاهاش ازهم باز نمیشه 

وای نکنه شلوارت پاره اس؟😢

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
من منحرفم  نظر نميدم 😐 ولي شايد شلوارت پاره بوده

نه والا اصلا

2706