1421
1389
عنوان

به نظرتون منطورش چیه

281 بازدید | 63 پست

من اتفاقی گوشی خواهرم که روز میز بود دیدم که شوهرش گفته بود خیلی خوبه  خواهرم گفته یود چی گفته بود پاهاش از هم زیاد باز نمیشه خواهرم گفته بود یاز به فلاتی گیر داد یعنی من بعد شوهرش گفته بود همه چیزش فابریک پشماش .. اصلا منطورش متوجه نشدم یعنی چی پاهاش ازهم زیاد باز نمیشه فکرم درگیر شده ازشم بدم اومده بعنی چی پشماش 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432

وات

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
1376

شاید خواسته در ادامش بگه پشماش......

ریخت

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

وای نکنه شلوارت پاره اس؟😢

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
1396

فقط اتفاقی همه اینا رو دیدی 😒😒😒

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
نمیدونم به خدا اصلا منطورش نگرفنم صورتمم که پشم نداره

برو ببین کجات پشم داره ک این دیده. ببینی ب سرنخ نزدیک تر میشی میففهمی از کجا حرف زده. پاهات مو داره الان؟؟؟؟

ای کاش یه سالی ام به نام خر نام گذاری بشه ما یه تبریک جانانه به خیلیا بگیم    
من منحرفم  نظر نميدم 😐 ولي شايد شلوارت پاره بوده

🤣🤣🤣🤣🤣

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1424