2410
2553

از هفته12شروع میشه تا هفته14وقت داری

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اه چقدر بدم میاد از این حرف 😐

من هفته  رفتم هیچی ندید هفته هشت رفتم جنین و قلب رو دید 

الان برا غربالگریم میترسم برم همینو بگن 

ولی نگران نباش 

زیاد شنیدم اینطوری 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2714
من ۱۱ هفته و ۵ روز رفتم

من هفته 12 رفتم دیگ واسه دوروز فکرنکنم رد کنن.اما هفته11 قبول نمیکنن خیلی زوده 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بین واسه غذبالگیا نباید اون هفته فقط تموم شده باشه یعنی یازده هفته قابل قبول نیست ولی یازده هفته وپنج روز خوبه.دوازده هفته وسه روز خوبه..حتی واسه انومالی هم هجده هفته قبول نیست میگن هجده هفته وشیش روز بیا یا نوزده هفته وسه روز

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
از ۱۱ تا ۱۳ وقت داری؛ بلد نبوده سونو کنه 

خانمی سونو قبول میکنه اما ازمایش باید هفته 12باشه تا14هفته

2706