2726
عنوان

سرویس طلایی ک برام خریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3775 بازدید | 180 پست

قشنگه و اینکه بنظر حدود۳۰ گرم میاد.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه از زرد خوشت نمیاد ببر تعمیرات طلا برات سفیدش کنه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
الان از اینا پر بازار شده بنظرم قشنگه طلا هم بیشتر باید به چشم پس انداز نگاش کرد تا جلوه و زیبایی

دقیقا من الان به چشم پس انداز میبینمش

تو مراسما هم گاهی میندازم 

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت

ببین استارتر قشنگه زشت نیست که بدت ازش میاد اینو داشته باش حتما بعدا هم یه نیم ست سبک وشیک بگیر

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
چند تومن؟ 

نمیدونم هنوز نرفتم طلا فروشی 😅

هنوز مرحله رویا بافی هستم و انتخاب 😂😂😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
دقیقا من الان به چشم پس انداز میبینمش تو مراسما هم گاهی میندازم 

منم یه مقدار دارم مراسماتم نمیندازم 

مادر شوهرم ببینه شوهرمو تحریک میکنه برو بفروششون🤦🤦

یادت بخیر عشقه من
منم یه مقدار دارم مراسماتم نمیندازم  مادر شوهرم ببینه شوهرمو تحریک میکنه برو بفروششون🤦🤦

وای چقدر بدم میاد از این رفتارا

من بیشتر طلاهام از خونه بابامه

گفتم شوهرمو زمانی میفروشم که برا خونه باشه اونم به نام خودم😂

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت
2706