1265
1273
عنوان

سرویس طلایی ک برام خریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2645 بازدید | 180 پست

قشنگه و اینکه بنظر حدود۳۰ گرم میاد.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

اگه از زرد خوشت نمیاد ببر تعمیرات طلا برات سفیدش کنه

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

خانوما توهین نکنید مثل سرویس منه😂

😂😂😂😂

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نینی کوچولوی من سالم بیاد بغلم😍😍😍واسه سلامتی جوجه من اگه دوست داشتین صلوات بفرستین😘😘
الان از اینا پر بازار شده بنظرم قشنگه طلا هم بیشتر باید به چشم پس انداز نگاش کرد تا جلوه و زیبایی

دقیقا من الان به چشم پس انداز میبینمش

تو مراسما هم گاهی میندازم 

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت
1279

کمتر از۱۵ میلیون نیس مطمئن باش،سیاست داشته باش،عوضش نکن فقط بده بعضی جاهاشو رنگ سفید بزنن💋😘

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

ببین استارتر قشنگه زشت نیست که بدت ازش میاد اینو داشته باش حتما بعدا هم یه نیم ست سبک وشیک بگیر

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
چند تومن؟ 

نمیدونم هنوز نرفتم طلا فروشی 😅

هنوز مرحله رویا بافی هستم و انتخاب 😂😂😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
8
دقیقا من الان به چشم پس انداز میبینمش تو مراسما هم گاهی میندازم 

منم یه مقدار دارم مراسماتم نمیندازم 

مادر شوهرم ببینه شوهرمو تحریک میکنه برو بفروششون🤦🤦

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه
منم یه مقدار دارم مراسماتم نمیندازم  مادر شوهرم ببینه شوهرمو تحریک میکنه برو بفروششون🤦🤦

وای چقدر بدم میاد از این رفتارا

من بیشتر طلاهام از خونه بابامه

گفتم شوهرمو زمانی میفروشم که برا خونه باشه اونم به نام خودم😂

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت

عزیزم توی آلبوم وقیح عکست توام بود از اسمت فهمیدم 🤕

کلاس خیاطی مجازی...بدون محدوویت زمان و مکان..جلسه ی اول رایگان برای اشنایی و تضمین یادگیری...رفع اشکال انلاین...هزینه هفته ای فقط ۳۰ هزارتومان.برای اطلاعاتدبیشتر یا ثبت نام درخواست دوستی بدید👗👝👖👕✂️
1264

تازه عقد کردی 

خودتو نبردن برای انتخاب🤔

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

عزیزم حالا که گرفتن دستشون درد نکنه ولی یکم سیاست داشته باش فعلا عوض نکن فقط ببر تعمیرات یخورده سفیدش کنن.خوب میشه بعد عروسی ببر عوضش کن.قیمتشم هرچی بود مهم نیس تو این شرایط بد اقتصادی باید یکم توقعا بیاد پایین.

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا یه نی نی سالم بهم بده😍
وای چقدر بدم میاد از این رفتارا من بیشتر طلاهام از خونه بابامه گفتم شوهرمو زمانی میفروشم که برا خو ...

اره والا خوب گفتی 

من برا خونه بابامو نیاوردم گفتم اینا لیاقت ندارن البته چیزی هم نیست یه تک پوشه

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه
1252