2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اینکه میگن هموزیگوت ولی باز میگن مریضیش مشخص نیست نمی‌دونم منظورتون چیه

نوع مریضی مشخص نیست؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نوع مریضی مشخص نیست؟

من خودم دکتر ندیدم ولی ب شوهرم گفته مشخص نیست در صورتی که توی نسخه برای آزمایشگاه نوشته بود بیمار مورد نظر هموزیگوت ژنwwxoاز والدین بررسی بشه

2731
هموزیگوت به زبان عامیانه یعنی دخترتون دو تا ژن بیماری رو داره و علایمش رو داره شما و همسرتون ب ...

دقیقا ایشون درست گفتن....!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من خودم دکتر ندیدم ولی ب شوهرم گفته مشخص نیست در صورتی که توی نسخه برای آزمایشگاه نوشته بود بیمار مو ...

خب هموزیگوت یا هتروزیگوت برای اینه ک بیمار ناقل هس و از یه والد گرفته یا بطور کامل از هردو برای اینکه نوع بیماریش مشخص شه باید ازمایش بده فکر کنم و همچنین خودتون 

توکل کن بخدا عزیزم برات دعا میکنم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
دخترم هیچ توانایی ذهنی و جسمی نداره تشنج هم داره لطفاً اگه کسی اطلاعی داره بگه خیلی حالم بده

سلام بیماری دخترتون مشخص شد انشالله خداهمه مریضاشفابده منم پسرم بیماری ژنتیکی داره خیلی سخته برای مادر