2703
2553

اطلاعی ندارم ولی با دل شکسته م از خدا میخوام شفاش بده

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم ینی بیماری رو هردوتون داشتین منتقل کردین 

از ژن هردوتون گرفته 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2456
دخترم هیچ توانایی ذهنی و جسمی نداره تشنج هم داره لطفاً اگه کسی اطلاعی داره بگه خیلی حالم بده

چندسالشه ؟ 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2714

هموزیگوت به زبان عامیانه یعنی دخترتون دو تا ژن بیماری رو داره و علایمش رو داره

شما و همسرتون باید آزمایش بدین تا ببینن شما ناقل این ژن هستین یا نه

ممکنه شما و همسرتون هر کدومتون یه ژن از بیماری رو داشته باشین و خودتون سالم باشین اما بیماری رو به فرزندتون منتقل کنین

در این صورت تو بارداری های بعدی جنین رو ابتدا ازمایش ژنتیک می کنن

سه سالشه

گلم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم شما و همسرتون هر دو ناقل بیماری بودین برای همین بطور کامل بروز کرده 

ان شاالله شفا پیدا کنه عزیزم 

بعد گفتن ک ژن wwxoرو برسی کنین از والدین

فامیل هستین؟

پسر خالم

کاش قبلش مشاوره ژنتیک میرفتین 😢 الانم حتما برو برای بارداری های بعدی 🌷

2706