2703
2553

بهم دلداری بدید ...

بچه من قراره بدنیا بیاد چند وقت دیگه ...نمیگم چه متلک ها از خانواده ش که شنیدم .

حالا ی نفر باید تو گوش بچه م قران بخ$ونه ،بابام زیاد بلد نیست .همسرم میگه خب بابای من سن دار تر هست ،بلد تره...بذار بابام بخوانه...

آخه چه پدری ...که از اول گفت  فکر کنید داماد شما پدر نداره .اصلا هیچ کار نکرد برامون،چرا ،چون نداره ...واسه دخترش هم نخوند...پدر شوهر دخترش خوند تو گوش نوه هاش ...

من از بدی نمیگم نخونه،عروس بدی نبودم براشون ...این همه وقت تو غربت ،حامله م نگفتن چکار میکنی ؟۵۰ ت پول تو مشتم نذاشتن ؟؟؟؟دستی توقع خیلی دارن ...حالا مامانم میگه بابات میخواد گوسفند بکشه برای نی نی،مهمونی بده برات ...بابام ماهه.همسرم خوبه بچه ها ،میدونه خانواده ش نرمال نیستن ...ولی میگه بابام بلد تره...

تو گوش بچه چون اولین باره یکی بخونه که بلده...

من دلم ازشون پره.اصلا نمیگن نوه مون گناه داره،حداقل هوای عزوسمون رو داشته باشیم ...همه کار رو بابام کرد،عقد ،عروسی،حتی الان بهم پول میده و راه دورم هوامو داره

دلم گرفته بهش. فکر میکنم ...این طور جاها خوب بیاید جلو خودتون رو نشون بدید ...

قبلش انگار نه انگار ...

بهم دلداری بدید که مهم نباشه برام...ولی دلم برای بابا مامانم کباب میشه 

عزیزم قران نمیخونن که

اذان و اقامه میگن که خودتم میتونی انجام بدی 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

قران نمیخونن معمولا اذان و اقامه میگن که قطعا پدر شما بلدم نباشه میتونه حفظ کنه ...به هنسرت بگو بابام دلخور میشه اگه با این همه کاری که برام کار کرده بزاریم پدر تو بخونه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
همون اذان و اقامه ...همسرم میگه تجربه دارن بهتره

نفر اولی که میگه مهمه

خودت توی بیمارستان توی گوشش بگو 

دیگه تجربه نمیخواد که

همسرت هممیتونه بگه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706