2733
2739
عنوان

یه سوال مهم از آقایون

865 بازدید | 83 پست

چند وقته درگیری فکری دارم هیجوره هم کسی نیس کمکم کنه ،،میخام از اولش بگم وآقایون کمکم کنن،ازدواجم طوری بود که شوهرم منو نمیسناخت ،پدر همسرم مستبد بوده ب انتخاب خودش میبرده پسرشو خاستگاری ،چندین بار رفته بودن وبهم خورده بود ازطرف دخترا،،،شب خاستگاری هم زیاد مایل نبود فک کنم،،،،ازدواج کردیم تواین سالها همش من دنبالشم قهرمیکنه زود بزود ه جا مشکلی پیش میاد منو مقصر میدونه...

من آقا نیستم ولی بهت میگم که اشکال کارت اینه که همش تو دنبالشی یکم به خودت ارزش بده خیلی دنبالش ندو بزار بغهمه از گدایی محبت خسته شدی و دیگه برات مهم نیست اونوقت خودش میاد طرفت 

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شده جاهایی که تو دعوا ها پشت من بوده یعنی انگار دلش میخاد منو دوس داشته باشه ولی نمیتونه از توحرفاس میفهمم با اینکه از نظر خیلی ها خوشکل وخوش اندامم سلیقش نیستم ایراد میگیره هیچوقت ابراز علاقه واقعی نکرده نگاهمم نمیکنع کششی نداره ب سمتم تو عقد همش من زوری کنارش بودم برا دیدنم علاقه ای نداشت دوبارم پیامکی بهم خیانت کرد ،یعنی مطمےنم جڎبش نمیکنم

2731

امیدوارم مشکلت حل بشه 

من پدرم گفت

کسی که خودش بخوره زمین گریه نمیکنه 

از بچه اول هرکی هرکسو خواست گرفت 

منم شوهرم دوست پسرم بود 

هرکس هر مشکلی داشت گفتن به ما ربطی نداره انتخاب خودت بوده 

مشکل شما اینه 

شوهرت داره با خانوادش به نوعی لج میکنه و با شما

همش ایراد از آرایش وهمه چی،،،ولی ب زبون نمیاره،،،،میخام بدونم واقعا اینجور مردی با این مسخصات نشونه بی علاقگیه؟‌واحتمال پاشیدن زندگی هست؟ب نظرم ب خاطر بچش کنارم مونده

همش ایراد از آرایش وهمه چی،،،ولی ب زبون نمیاره،،،،میخام بدونم واقعا اینجور مردی با این مسخصات نشونه ...

بله احتمال داره متاسفانه 

من عموم و زنش اخر سر تو سن 60 سالگی جدا شدن 

2738
همش ایراد از آرایش وهمه چی،،،ولی ب زبون نمیاره،،،،میخام بدونم واقعا اینجور مردی با این مسخصات نشونه ...

نه شایداشتباه اعتماد به نفشم پایینه ویادر بلد نیست چطوری بگه گند میزنه بجاش..نشونه بی علاقگی نیست ..آموزش ندیده به نظرم

نه شایداشتباه اعتماد به نفشم پایینه ویادر بلد نیست چطوری بگه گند میزنه بجاش..نشونه بی علاقگی نیست .. ...

پدرشم بامادرش رابطه بسیاربدی داره،،،ولی خودش آدم شدیدا ااحساسی هست

2706