2737
2734

سلام دوستای خوبم خیلی تو اینستاگرام و تبلیغات مجازی سالن عروس هست ولی یا همشون خیلی گرونه بیخوده یا پول برندشون رو میگیرن و کار خاصی هم نمیکنند جایی که خیلی گرون نباشه و گریمش عالی باشه میتونید بگید کجا برم جز گیوا و شبنم نظیف و الله وردی  و سرمه وسمه اینا اصلا خوب نیستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل خباز 😍😍😍😍

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2728

پیشه خوب کسی اومدی 

من بله برونم پیشه نظیف بودم 

عقدم مریم رئوف 

عروسیم نیلا شایان (( سالن پارس بانو)) 

عروسی دختر خالم خیلی برام مهم بود پیشه سیما خسروی رفتم 

و اما برای عروسی یکی از فامیلای همسرم رفتم سالن گلگیس تو فرجام میکاپم با فریده بود شینیونم لیلا فقط اونایی که ۲ تومم می گیرن برای میکاپه معمولی باید میومدن لونگ می نداختن، ۴۵۰ تومنم دادم برو پیجشو ببین

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
آخه الله وردی رو کاراش رو تو پیجش دیدم خیلی چشمها رو خوب حالت نمیده شما راضی بودید؟؟؟

بله خیلی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
پیج اینستاگرام یا شماره تلفن داره که قیمتش رو بدونم و کاراش رو ؟؟؟

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2706