2726

سلام دوستان وقت بخیر

میخوایم آخر تیر بریم استانبول

به نظرتون با چند دلار میتونیم چهار شب با یه خرید متوسط بگذرونیم

هتل معرفی کنید. 4 ستاره

تفریح کجا بریم 

این تورا کشتی خوبن یا نه؟ 

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من همکارم دو ماه پیش رفت سه نفر کلا همه چی خرجشون ۲۳ تومن شد

ما نه تومن  پول تور برا دو نفرمون در نظر گرفتیم

500 دلار داریم 

با 400 لیر

میترسم کم باشه 

دو سال پیش یه هفته رفتیم تایلند 

1500 دلار بردیم

پل خیلی بی ارزش شده 

the look in your flirty eyes still makes me feel like the most beautiful girl alive
ما نه تومن  پول تور برا دو نفرمون در نظر گرفتیم 500 دلار داریم  با 400 لیر میترسم کم با ...

اره اینم خودش شوهرش و بچش بودن میگفت بعضی تفریحا به خاطر بچه نمیتونستیم بریم 

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
هتل تکسیم گونن ما میریم عالیهههه دو دقیقه با میدان تکسیم که قلب تپنده شهره.پیاده میشه بری خ استقلال ...

مرسی عزیزم 

از این رستوران های کنار اب که تو این فیلما نشون میدن کجا هست‌؟ 

خرید کجا برم دوستم؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنی

البته من بیشتر عشق تفریح و خوردنم 😁

مرسی عزیزم  از این رستوران های کنار اب که تو این فیلما نشون میدن کجا هست‌؟  خرید کجا برم ...

اونا تو جزیره ها هست که معمولا تورها روز میبرن اگه میخواین برید خودتون باید شب برید با کشتی میبرنتون و اونجا کلیییییی رستوران روی ساحل داره با کلی مرغ دریایی

من پارسال رفتم با همسرم ودخترم ۸ ماهش بود رفتیم هتل مید تون midtown 

البته اول یه هتل ۵ ستاره رزرو کرده بودیم بعد که رسیدیم یهو مارو بردن یه هتل ۵ ستاره دیگه که خیلیییی از تقسیم دور بود خلاصه با کلی داستان آوردن همین مید تاون که چقدرم خوب بود فوق العاده تمیز و خوب بود کلا هتل های استانبول به غیر از یکی دوتاش امکانات تفریحی خاصی ندارن و به صرفه هم هست که هتل معمولی تمیز نزدیک به میدون تقسیم وخ استقلال که مرکز هست بگیری مید تاون هم فوق العاده نزدیک استقلال بود ما پیاده میرفتیم چون خیابونش همش مغازه و فروشگاه هست همه مارکا

این از این خود میدون تقسیم مترو و ایستگاه داره برای همه جا

آکواریوم فلوریا برید حتما 

کشتی تفریحی هم خوبه شب با برنامه موزیک و شام هست

تور جزیره هم خوبه با کشتیمیرید اونم میتونید هم خودتون برید دم اسکله بلیط بخرید برید جزیره بیوک آدا خیلی زیباس آدا یعنی جزیره

مسجد ایاسوفیه و موزه توپ گاپی هم جای دیدنی هست 

بازار بایزید هم بازارشه مثل بازار خودمون 

پاساژ مدرن هم زیاد داره مثل جواهر که پاساژارو باید زود برید ۹ میبندن 

یه محل هایی هم داره برای خرید عمده و قیمت مناسب انگار من نرفتم آکسارای هست و مرتر 

دیگه؟فعلا این به ذهنم رسید

2706