2733
2734
عنوان

تو نامزدیم به فنا رفتم😭

3467 بازدید | 143 پست

بی‌بی چک زدم مثبت شد امروز یکم خونریزی داشتم فکر کردم پری شدم ولی زود قطع شد.نمیدونم چمه حالم خوب نیست 😭

به غیر از شوهرم کسی نمیدونه باکره نیستم دیگه چه برسه به این وضع 

دفترچه و پول دکتر رفتنم ندارم

از الان بگم حوصله نصیحت ندارم که چرا تو عقد اجازه دادی. خب  شوهرم خیلی تحت فشارم گذاشته بود من خودمم دوست نداشتم این کارو بکنم

چراپول دکتررفتن نداری؟شوهرت بایدبده دیگه

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب الان چی بگم

باز باران! باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه خانه ام کو ؟؟؟ خانه ات کو ؟؟؟ آن دل دیوانه ات کو ؟؟؟ روزهای کودکی کو ؟؟؟ فصل خوب سادگی کو ؟؟؟ یادت آید روز باران گردش یک روز دیرین پس چه شد دیگر ؟ کجا رفت خاطرات خوب و رنگین ؟؟؟ در پس آن کوی بن بست در دل تو آرزو هست ؟؟؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غم های امروز یاد باران رفته از یاد آرزوها رفته بر باد بــاز بــــاران بــاز بــــاران می خورد بر بام خانه بی ترانه بی بهانه شایدم گم کرده خانه ....
2738

وای خیلی هم خوبه 

خدا داده 

مبارک باشه 

زن و شوهرید دیگه چه اشکال داره ...

بچسب بهش محکم باش ...حرف مردم و اطرافیان به جهنم ...دیگه بیسواد که نیستن ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706