2726

سلام من الان 9 روزه سزارین کردم خیلی بیحال و کرختم

دو روزه دست و پاهام سر میشه و سردرد عجیبی دارم

کامل بیهوش شدم آیا ممکن از اون باشه یا نه دلیل دیگه میتونه داشته باشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سردردهات شاید بخاطرداروی بیهوشی باشه ولی این که دست وپات سر میشه یکم خطرناکه منم سزارین شدم ولی اینطوری نبودم دراولین فرصت برو دکتر 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2728

شاید مشکل ازفشارت باشه یه دکتر برو

باز باران! باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه خانه ام کو ؟؟؟ خانه ات کو ؟؟؟ آن دل دیوانه ات کو ؟؟؟ روزهای کودکی کو ؟؟؟ فصل خوب سادگی کو ؟؟؟ یادت آید روز باران گردش یک روز دیرین پس چه شد دیگر ؟ کجا رفت خاطرات خوب و رنگین ؟؟؟ در پس آن کوی بن بست در دل تو آرزو هست ؟؟؟ کودک خوشحال دیروز غرق در غم های امروز یاد باران رفته از یاد آرزوها رفته بر باد بــاز بــــاران بــاز بــــاران می خورد بر بام خانه بی ترانه بی بهانه شایدم گم کرده خانه ....

بیهوشی تا شش ماه اثر میذاره و کاملا طبیعی... مامانم سزارین کرد کامل بیهوشش کردن بنده خدا تا شش ماه یهو وسط کار کردنش قش می‌کرد. سعی کن قرمی بخوری، خرما، سه شیره یا شیره انگور، عسل، به خودت برس دیر بجنبی ضعف میمونه تو بدنت 

سردردهات شاید بخاطرداروی بیهوشی باشه ولی این که دست وپات سر میشه یکم خطرناکه منم سزارین شدم ولی اینط ...

آره خودمم احساس میکنم یه حالی هستم.ولی جدیدا حس میکنم بدنم داره افت میکنه😥😥😥😥

بیهوشی تا شش ماه اثر میذاره و کاملا طبیعی... مامانم سزارین کرد کامل بیهوشش کردن بنده خدا تا شش ماه ی ...

واقعا چه بد ...اصلا اشتهام کور شده 

غذام نصف شده ویتامین میخورم 

ولی یجوریم

برام دعا کنید بتونم دوباره سر پا شم😣😣😣

واقعا چه بد ...اصلا اشتهام کور شده  غذام نصف شده ویتامین میخورم  ولی یجوریم برام دعا کن ...

در کنار این قرص های تقویتی حتما گرمیجات که گفتم بخور، فقط حواست به خودت باشه، یک نی نی داری حالا که نیاز به کلی انرژی داره، کشمش ارده شیره، شیره سعی کن از جایی بگیرید که احتمال زیاد میدین طبیعی و شیره انگور بهترین گزینه است، خرما، گردو، عسل... 

آره خودمم احساس میکنم یه حالی هستم.ولی جدیدا حس میکنم بدنم داره افت میکنه😥😥😥😥

عزیزم بدنت چون خون زیادی رفته ضعف کرده منم مثل تو بود جوری که یهو از هوش میرفتم تا سرم نمیزدن حالم خوب نمیشد تجربه شخصی من این بود که تا بیست هرروز ناشتا یه پرس برگ رو باپیاز وسنگک برای ناهارو شام هم ابگوشت گوسفندی با میان وعده های پسته وکشمش وخشکبار منو سرپاکرد وگرنه من اونقدر ضعیف شدم که تو ۱۵روز بعد زایمانم هرچی اضافه وزن تو بارداری داشتم همش اب شد بچم رو مامانم تروخشک میکرد من فقط بهش شیر میدادم

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706