2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قشنگه منم میخواستم اسم دخترمو بذارم محیا ولی به نتیجه رسیدیم اسمشو بذاریم زهراء که خیلی راضیم. همسرم گفت اسم دختر بعدیمونو بذاریم محیا که به زهرا هم میاد

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
قدیمی نیس؟

شوهرم خیلی دوسداره همش میگه محیا منم دوسدارم میخام فقط خوش اهنگ باشه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

اینجا نظرسنجی کنی یه عده میان میگن قدیمیه، یه عده میان میگن میتونی بهتر از اینم پیدا کنی، یه عده هم میان اسم های عجق وجق پیشنهاد میدن، شما هر اسمی به دلت نشسته بزار 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
اینجا نظرسنجی کنی یه عده میان میگن قدیمیه، یه عده میان میگن میتونی بهتر از اینم پیدا کنی، یه عده هم ...

میترسم بعد پشیمون شم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706