2410
2553
عنوان

دوران عقد مزخرف

706 بازدید | 46 پست

بچه ها پریشب اومدن تاریخ عروسی برامون مشخص کنن ولی عجب تاریخ مشخص کردنی پدرشوهرم از شهرشون اومده اینجا مونده که کارای بچه شو بکنه مثلا خیر سرش نه تا حالاهیچ کمکی بهش نکرده ولی بابای من هم تو پول خونخ خریدن کمک کرد هم جهیزیه خرید وقتی بابام میگه شما کمک بهش نکردین صاف صاف میگه پولایی که شوهرم کار کرده مال اونه شوهر من تازمانی که نرفته سر خونه زندگیش هیچ پولی نداره از خودش چقدر این بشر پرروئه شوهر من صبح تاشب سرکاره واسه خرج زندگی اونوقت این اینجوری میگه برگشته میگه عروسی تو شهرما باشه درحالیکه خونه ما و خونه من وشوهرم تهرانه فامیلامون شهرستان دیگه ای ان که همه میان بابام میگه زشته من هم عقد بیام شهرتون هم عروسی میگه شما باید خرج مهموناتونو خودتون بدین دوست ندارین خودتون ی مراسم تو تهران بگیرین شوهرمم لال میشه جلو اونا هیچی نمیگه چیزیم بهش میگم میپیچونتم پولم هیچی نداره چون اگه داشت خرج میکرد باباشم که یه مفت خور که شغل درست حسابی تو عمرش نداشته از یه طرف حالم از اون به هم میخوره از یه طرف بد از دست شوهرم عصبانیم چون ازوقتی باباش اومده فقط دوساعت اومد خونه ما با پدرش دیگه نیومد درحالیکه من خیلی حالم بد بود به خاطر این اداهاشون به شوهرم گفتم بمون پیشم ولی نموند نمیدونم همش نگران ایندمم 

خیلی از دست شوهرم دلخورم احساس میکنم پیشم خراب شده چرا مقابل باباش واینستاد وقتی اون حرفو زد اصلا خیلی به باباش علاقه داره نمیدونم واقعا اعصابم خورده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
باباش که میگی هیچ خرجی نکرده، از کجا میخواد همون عروسی شهرستان رو بگیره؟

شوهر من باید بده اصلا مسئله همینه چون پول نداره میخواد بپیچونه فقط بهونه میاره

عزیزم اگه انتظار داری به خاطر شما بایسته توی روی پدرش، الان بهت میگم همچین کاری نمیکنه.

به خاطر آرامش خودتم که شده سعی کن راحت بگیری که کمتر اذیت بشی.

اگه عروسی رفتین شهر اونا و پدرتون پول مهمان هاتون رو دادن، خب طبق رسم کادوهای طرف خودتون رو پدرتون بردارن که جبران هزینه ها بشه.

اگه در خرید خونه پدرتون کمک کردن، خب خونه باید به اسم شما بشه.

حرفای پدر شوهرت کاملا بی منطقه اما ا‌ون پدر شوهرته و تاثیر گذاره توی روابط همسرت با شما.

باباش که میگی هیچ خرجی نکرده، از کجا میخواد همون عروسی شهرستان رو بگیره؟

اون اصلا دست تو جیبش نمیکنه عمراعمرا عمرا اگه یه قرون خرج کنه عقد اونجا بود مهمون دعوت کرد شام گرفت پول شامواز شوهرم گرفت

عزیزم اگه انتظار داری به خاطر شما بایسته توی روی پدرش، الان بهت میگم همچین کاری نمیکنه. به خاطر آرا ...

خونه به نام منه پدرمم اصرار داره تهران باشه راستم میگه تو شهر اونا من شب عروسی اصلا کجا برم وقتی خونه خودم تهرانه 

2714
خیلی از دست شوهرم دلخورم احساس میکنم پیشم خراب شده چرا مقابل باباش واینستاد وقتی اون حرفو زد اصلا خی ...

گلم کار درستی کرد. آدم سر حرفی که معلوم نیست بشه یا نشه و بعدا هم میشه درستش کرد، پدرشو جلو جمع ضایع نمیکنه. شما میتونید بعدا باهم بشینید یه تصمیم منطقی با در نظر گرفتن شرایط همه، بگیرید و اون جدا به خانوادش و تو جدا به خانواده خودت اعلام کنید و طبق اون پیش برید

عزیزم اگه انتظار داری به خاطر شما بایسته توی روی پدرش، الان بهت میگم همچین کاری نمیکنه. به خاطر آرا ...

تازه شوهرم برمیگرده ب من میگه خانواده تو فک کردن ماهیچی حالیمون نیست 

یه موقعایی میگم من میتونم بااین ادم زندگی کنم اصلا 

واقعا این مشکلات تو عقد پیش میاد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2865632/ختم-دعای-قاموس?page=1

دوستای گلم و استارتر عزیز اگه مشکلی هست و یا حاجتی دارید و اعتقاد دارید به دعا و مناجانات توی این تاپیک بیاید و عضو بشید

حاجت رواییتون انشاالله

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
گلم کار درستی کرد. آدم سر حرفی که معلوم نیست بشه یا نشه و بعدا هم میشه درستش کرد، پدرشو جلو جمع ضایع ...

اون اصلا حرف نمیزنه که میگه این چیزا رو بسپر به بزرگترا اونوقت خودش پشت باباشو میگیره خیلی بااین حرف باباش جلو خانواده من خراب شد 

والا پدر شوهر منم همینه...ناسلامتی پدر بود ..دریغ از یه هزار تومن نه واسه جشن عروسی..نه واسه جشن عقد...حالا کمک به جهنم‌...حتی یه کادو هم به ما ندادن..ولی تا دلت بخواد پدر و مادر و خانواده من از جون مایه گذاشتن..الان هم که حرف میزنم شوهرم میگه همین که منو بزرگم کرده یعنی برام خیلی هزینه کرده...البته اینم بگم که شوهر من درست و حسابی درس هم نخونده ها...دانشگاه هم نرفته..از وقتی هم که خودشو شناخته خودش کار کرده و پول دراورده...پس پدرش در کل براش کاری نکرده 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2706