2726
عنوان

این عکس و ببینین😋

| مشاهده متن کامل بحث + 3941 بازدید | 65 پست
من موهام تا حدود ده سانت اولش صافه بعدش موج دار میشه.خواهرمم همینطوریه

وای خیلی قشنگه خوشبحالت من همش یه جوره یه ذره موج داره ولی خیلی به چشم نمیاد 😐

آره دیگه خیلی معروفه تو ترکیه ...نمیدونم والا الانم داره بازی میکنه یا نه ولی همون که تو عشق حرف حال ...

آهان آره همون سریالس. ..آخه سریال ترکی زیاد دنبال نمیکنم برای همین...ولی قیافه ش برام آشنا میزد...خیلی نازه...چهره تمام و کمالی داره 😁❤

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اوخی چقد نمکه😍تا حالا صاف نکردی؟ولی موی فر خیلی آدم و نمک میکنه😅

ممنونم خانومی

چرا خیلی وقتا صافش میکنم بعدش بازوم درد میگیره از بس صاف کردنش سخته

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
یعنی بعد حموم بزنم ؟یا قبلش؟

نه بعدش.خیلی کم یا سرم کریستل خیلی کم موهات که یکم  نم داره بزن.برق میزنه

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
آهان آره همون سریالس. ..آخه سریال ترکی زیاد دنبال نمیکنم برای همین...ولی قیافه ش برام آشنا میزد...خی ...

منم اهلش نیستم زیاد اینم چون خیلی معروف شد دیدم 😅آره واقعا بی نقصه😍خیلی ناز و بانمکه البته من گریم فیلماشو دوس ندارم اصلا..عکسای پیجش خیلی خوشگلتره😅

چ نااااز موهای دخترخودمم تقریبااینطوره ولی کوتاهه

مرسی مهربون

خدا حفظ کنه دختر گلتون رو 😍

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
اسمش و میدونی؟ببینم چجوریه و چند قیمته..راحته کار کردن باهاش ؟

نه راستش 

من تو ارایشگاه دیدم 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
ممنونم خانومی چرا خیلی وقتا صافش میکنم بعدش بازوم درد میگیره از بس صاف کردنش سخته

آره خب اذیت کننده اس ولی خب دیگه 😅

وای موهات خیلی نازه رنگشم واسه خودته یا رنگ کردی؟من کلا موی خوشگل میبینم دلم ضعف میره😅هرچند الان بخاطر مشغله دانشگاه موهام و کوتاه کوتاه کردم😔

2706