عنوان

این عکس و ببینین😋

| مشاهده متن کامل بحث + 3943 بازدید | 65 پست
ایشون که دیگه معرف حضور همه هستن😅آره خیلی بانمک و نازه

همین دختره س که تو سریال ترکیه ای بازی میکنه؟! چی بود مریم؟!

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا براقیتشون واسه روغن و سرم هایی که میزنن، من از حموم میام موهامو میبافم باز میکنم یه ویو خوشگلی ...

آره این کارو منم کردم ولی فر اینا خیلی خاصه و البته شیک تر:)مرسی پس یه خرده بگردم روشش و پیدا کنم😅

2731
من دوست داشتم سیم تلفنی بود مثل موهای شیمپک  

موهای من همونجوریه 

دیوونه شدم از دستشون

موی فر خیلی سخته

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
همین دختره س که تو سریال ترکیه ای بازی میکنه؟! چی بود مریم؟!

آره دیگه خیلی معروفه تو ترکیه ...نمیدونم والا الانم داره بازی میکنه یا نه ولی همون که تو عشق حرف حالیش نمیشه بازی کرده😅اسمشم هانده ارچل

خوش بحالت خب باید بهشون برسی سرم مو روغن 

میرسم

انواع سرم و روغن و ...

شونه کردنش داستانه

مهمونی رفتن عذابه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
اووووو چه خوشگلهههه🤩

مرسی عزیز دلم

قابل نداره

بیا عوض کنیم موهامونو 🙏🏻

من عاشقم فر و پر و در عین حال زیبا باشه نه که وز و کدر

وای واقعا موی پر مزیته؟من واقعا نمیفهمم چرا همه از موهای پر لذت میبرن من که کلافه شدم همش میرم از زیر قیچی میکنم حجمشون کم بشه😓

ولی من لخت و ترجیح میدم آخه هروقت بخوای میتونی راحت فر کنی ولی موی فر خیلی سخت لخت میشه و اینکه اذیت کننده اس بنظرم 😐بخصوص واسه ما که مملکت اسلامیه😐

تو اینترنت سرچ کنید حالت دار کردن مو بوسیله اتو مو.. فیلمش رو نگاه کنید یاد میگیرین. واسه براق کردن توی اون لحظه هم از اسپری مو استفاده کنید. اگه میخواین به مرور براق شه موهاتون از روغن نارگیل یا آرگان استفاده کنین😍

تنها برگهایی به زمین می افتند که برای لحظه ای رقص در باد،ساقه ی خود را فراموش میکنند
2706