2410
2553
عنوان

این عکس و ببینین😋

3937 بازدید | 65 پست

این عکسارو ببین،من کلا خیلی اهل آرایش و مدل مو و وسایلشون نیستم...میشه بگین چجوری میشه موهارو این حالتی کرد؟من خودمم موهام صاف نیس ولی خب لخت و براقم نیس ...چجوری میشه این مدلی کرد موهارو ؟وسیله ی خاصی داره؟منظورم پایین موهاشونه که یه حالت فر درشت داره انگار حالا واسه هانده بالاشم هس 😅...و اینکه راهی هس بشه موهارو براق کرد؟نمیدونم چجوری بگم یه حالتی مث وقتی ژل یا واکس به موها میزنیم😅

با اتو کرلی میکنی موهارو بعد شونه میکشی همه رو 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اینا براقیتشون واسه روغن و سرم هایی که میزنن، من از حموم میام موهامو میبافم باز میکنم یه ویو خوشگلی میگیره ولی فر مثه عکس با اتو مو هست

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
اتو مو دیگه؟کرلی یعنی چی؟😐

کرل به انگلیسی یعنی منحنی 

منظورش موجدار کردن مو بود

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706