1147
1273
عنوان

این عکس و ببینین😋

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 65 پست
موهای من همونجوریه  دیوونه شدم از دستشون موی فر خیلی سخته

خوش بحالت

خب باید بهشون برسی سرم مو روغن 

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂
همین دختره س که تو سریال ترکیه ای بازی میکنه؟! چی بود مریم؟!

آره دیگه خیلی معروفه تو ترکیه ...نمیدونم والا الانم داره بازی میکنه یا نه ولی همون که تو عشق حرف حالیش نمیشه بازی کرده😅اسمشم هانده ارچل

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

خوش بحالت خب باید بهشون برسی سرم مو روغن 

میرسم

انواع سرم و روغن و ...

شونه کردنش داستانه

مهمونی رفتن عذابه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
میرسم انواع سرم و روغن و ... شونه کردنش داستانه مهمونی رفتن عذابه

اووووو چه خوشگلهههه🤩

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂
1279

کرلی کردن 

دستگاه داره

با اتو مو هم میشه ولی خب با دستگاه راحتتره

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰
اووووو چه خوشگلهههه🤩

مرسی عزیز دلم

قابل نداره

بیا عوض کنیم موهامونو 🙏🏻

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
من عاشقم فر و پر و در عین حال زیبا باشه نه که وز و کدر

وای واقعا موی پر مزیته؟من واقعا نمیفهمم چرا همه از موهای پر لذت میبرن من که کلافه شدم همش میرم از زیر قیچی میکنم حجمشون کم بشه😓

ولی من لخت و ترجیح میدم آخه هروقت بخوای میتونی راحت فر کنی ولی موی فر خیلی سخت لخت میشه و اینکه اذیت کننده اس بنظرم 😐بخصوص واسه ما که مملکت اسلامیه😐

تو اینترنت سرچ کنید حالت دار کردن مو بوسیله اتو مو.. فیلمش رو نگاه کنید یاد میگیرین. واسه براق کردن توی اون لحظه هم از اسپری مو استفاده کنید. اگه میخواین به مرور براق شه موهاتون از روغن نارگیل یا آرگان استفاده کنین😍

8
من موهام تا حدود ده سانت اولش صافه بعدش موج دار میشه.خواهرمم همینطوریه

وای خیلی قشنگه خوشبحالت من همش یه جوره یه ذره موج داره ولی خیلی به چشم نمیاد 😐

آره دیگه خیلی معروفه تو ترکیه ...نمیدونم والا الانم داره بازی میکنه یا نه ولی همون که تو عشق حرف حال ...

آهان آره همون سریالس. ..آخه سریال ترکی زیاد دنبال نمیکنم برای همین...ولی قیافه ش برام آشنا میزد...خیلی نازه...چهره تمام و کمالی داره 😁❤

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
1264
اوخی چقد نمکه😍تا حالا صاف نکردی؟ولی موی فر خیلی آدم و نمک میکنه😅

ممنونم خانومی

چرا خیلی وقتا صافش میکنم بعدش بازوم درد میگیره از بس صاف کردنش سخته

یعنی بعد حموم بزنم ؟یا قبلش؟

نه بعدش.خیلی کم یا سرم کریستل خیلی کم موهات که یکم  نم داره بزن.برق میزنه

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
آهان آره همون سریالس. ..آخه سریال ترکی زیاد دنبال نمیکنم برای همین...ولی قیافه ش برام آشنا میزد...خی ...

منم اهلش نیستم زیاد اینم چون خیلی معروف شد دیدم 😅آره واقعا بی نقصه😍خیلی ناز و بانمکه البته من گریم فیلماشو دوس ندارم اصلا..عکسای پیجش خیلی خوشگلتره😅

1252