1265
1273
عنوان

این عکس و ببینین😋

477 بازدید | 65 پست

این عکسارو ببین،من کلا خیلی اهل آرایش و مدل مو و وسایلشون نیستم...میشه بگین چجوری میشه موهارو این حالتی کرد؟من خودمم موهام صاف نیس ولی خب لخت و براقم نیس ...چجوری میشه این مدلی کرد موهارو ؟وسیله ی خاصی داره؟منظورم پایین موهاشونه که یه حالت فر درشت داره انگار حالا واسه هانده بالاشم هس 😅...و اینکه راهی هس بشه موهارو براق کرد؟نمیدونم چجوری بگم یه حالتی مث وقتی ژل یا واکس به موها میزنیم😅

من از حموم بیام سه شوار نکنم  بعد روغن آرگان بزنم دقیقا همینجوری میشه 

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
😅😅نه من همچنان صاف و بی حالته

من دوست داشتم سیم تلفنی بود مثل موهای شیمپک 

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂
1274

اینا براقیتشون واسه روغن و سرم هایی که میزنن، من از حموم میام موهامو میبافم باز میکنم یه ویو خوشگلی میگیره ولی فر مثه عکس با اتو مو هست

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
اتو مو دیگه؟کرلی یعنی چی؟😐

کرل به انگلیسی یعنی منحنی 

منظورش موجدار کردن مو بود

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
1264
واقعا؟؟؟😐نه من دوس دارم همیشه اینجوری باشه هم خیلی بهم میاد هم خیلی نازه بنظرم موی اونقد فر دوس ن

من عاشقم فر و پر و در عین حال زیبا باشه نه که وز و کدر

ایشون که دیگه معرف حضور همه هستن😅آره خیلی بانمک و نازه

همین دختره س که تو سریال ترکیه ای بازی میکنه؟! چی بود مریم؟!

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.
اینا براقیتشون واسه روغن و سرم هایی که میزنن، من از حموم میام موهامو میبافم باز میکنم یه ویو خوشگلی ...

آره این کارو منم کردم ولی فر اینا خیلی خاصه و البته شیک تر:)مرسی پس یه خرده بگردم روشش و پیدا کنم😅

من دوست داشتم سیم تلفنی بود مثل موهای شیمپک  

موهای من همونجوریه 

دیوونه شدم از دستشون

موی فر خیلی سخته

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
1241