2703
2553
عنوان

لطفا هر کی میدونه بگه

70 بازدید | 10 پست

سلام خانم ها پسر یک سال و نیم ام هیچ غذایی رو به دهانش نمیزاره ببرم دکتر تغذیه هم بردم دو سه تا شربت اشتها اور داد اما اشتهاش رو بدتر کرده که حالا هیچی به دهانش نمیذاره نزدیک کنم . همش شیر می خواد . هر ماه ۳۰۰ ،۴۰۰گرم وزنش کم میشه دارم دیوونه میشم به خدا . تنها چیزی که علاقه نشون میده سیب زمینی سرخ شده است که خیلی کم میخوره. کلا به قاشق حساسه ببینه میزنه زیر دستم و غذا ی توی قاشق میریزه. برای تشویق کردنش به غذا دستمالی زیرش میندازم و مقدار کمی غذا داخل ظرف برایش می ذ ارم اما کمی با غذا بازی میکنه و ظرفش رو خالی میکنه و میزاره میره. غذا زوری دهنش نمیکنم اما گاهی اینقدر کلافه ام میکنه بهش اخم میکنم. اینایی که میگن کم کم بهش بده و فلان امتحان کردم اثر نداره . 

لطفا اگر تجربه ای دارین بگین .

چجوری علاقه اش رو از شیر به غذا سوق بدم

چه غذاهای انگشتی مثل سیب زمینی سرخ کرده و ماکارونی به بچه هاتون میدین.

دکتری در یزد در این باب میشناسین؟

غیر از دکتر تغذیه کسی با درس مرتبط میشناسین که از لحاظ رفتاری هم راهنماییم کنه تا اشتباهات تغذیه کردنش رو بهم گوش زد کنه ؟

لطفا هر کس در این باب تجربا ای داره و یا راهنمایی به ذهنش میرسه دریغ نکنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون سن تمام بچهاهمونطورن.دختربزرگم همونطوربوددیگ واگذارش کردم.الان خداروشکرچهارسالشه وهزارماشاا...هیچیشم نشده والان هرچی باشه میخوره ازمیوه بگیرتاتنقلات وغذا.کلاخوش خوراکه.اون سن تمام بچهااونطورن فکرکنم برادندون دراوردن وایناباشه

خداجونم فقط تویی که میتونی منوبه آرزوم برسونی...پس ناامیدم نکن💋
2456
چجوری از شیر بگیرمش غیر شیر چیزی نمیخوره  همچنین بچتون چند ماه بود گرفتینش از شیر

من پسرم لب به هیچی نمیزد صبح تا شب شب تا صبح شیر 

نوزده ماهگی یهو گرفتم یکم اذیت شدیم اما به غذا افتاد 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
عزیزم اون سن تمام بچهاهمونطورن.دختربزرگم همونطوربوددیگ واگذارش کردم.الان خداروشکرچهارسالشه وهزارماشا ...

به خدا میبینمش اینقدر لاغر شده دلم ریش میشه

2714
من پسرم لب به هیچی نمیزد صبح تا شب شب تا صبح شیر  نوزده ماهگی یهو گرفتم یکم اذیت شدیم اما به غ ...

میشه لطف کنین توضیح بدید چجور از شیر گرفتینش 

همچنین اینکه دندوناش چه قدر در اومده بود

میشه لطف کنین توضیح بدید چجور از شیر گرفتینش  همچنین اینکه دندوناش چه قدر در اومده بود

من یدفعه تصمیم‌گرفتم چون خودمم اب شدم هیجی ازم نمونده بود 

ی شب کلی ابنیوه و خوراکی گرفتم هر وقت پامیشد باهاشون بازی کرد در آخر میخورد تا یک هفته شب بیداری داره چون پامیشه دنبال شیره اما کم کم عادت کرد 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.