2737
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت شد بیاین یه لحظه

681 بازدید | 55 پست

سلام خانوما، من همونم که صبح تاپیک زدم، 16 روزه آمپول اچ سی جی زدم امروز موعدمه پریود نشدم صبح بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد که بهتون گفتم بعد نیم ساعت دیدم هاله افتاد رفتم دوباره بی بی چک خریدم الان زدم همون لحظه خط افتاد اونم پررنگ نسبت به صبح پررنگ تر ش، تورو خدا بهم بگین راسته؟؟؟ یعنی کاذبه؟؟؟ فعلا" نمیخوام برم آزمایش زوده، بعضیا بهم میگن بعد آمپول باید 18 تا 20 روز صبرکنی بزنی بعضیا میگن نه 14 روز حالا من بلاتکلیفم به نظرتون چیکارکنم؟راهنماییم کنید ممنون میشم، الان عکسشو براتون میزارم صبور باشید😇برام دعا کنید مرسی خانوما. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باسه حتما آز بده خیالت راحت بارداری

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
2706