1874
1924

دیروز خریدم چرا امروز زدی😢

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

خب لطفا قیمت ومارکم بگو

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
1911
ممنون میخواستم قیمت دستم باشه.خودمون جنرال گلد داریم.یکی از آشناها هفته پیش از بانه ۹تومن خریده.گفت ...

بیرون تو بازار چنده

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
1826

[QUOTE=93402798]فک کنم ده تومن اینا باشه[/QUOT

دقیقا.چون آشنای ما از اصفهان رفته بانه خریده.همون یه تومن هم میشه خرجه رفت و آمد و هزینه سفرش.اگه بخوای میتونی تو شهره خودت همون ۱۰تومن میخری بدون دردسر.