2410
2553
عنوان

غذای رژیمی کی بلده دستورشو بدید!!

91 بازدید | 8 پست

همسرم رژیم داره میخوام غذاهای کم چربی درست کنم..چون کلسترولش یکم بالاست!

کسی بلده  بهم دستورشو بده؟

هر نوع غذایی که بلدید..یا اگر رژیم خاصی رعایت میکردید که جواب میده؟

میخام کمکش کنم راحتتر وزن کم کنه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

تو خورشتها روغن خیلی کم بریز تو برنج هم همینطور 

سبزی و یا سالاد کاهو بدون سس کنار غذا همیشه باشه 

میوه هم در طول روز هفت هشت سهم بخوره  پیاده روی هم روزی نیم ساعت تا یک ساعت داشته باشه وزنش میاد پایین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اب قد یه بند انگشت میریزم تو ماهیتابه، جوش که اومد تخم مرغ میشکونم داخلش، با نمک، میشه نیمرو بدون روغن. فیله ماهی تو آبلیمو و سیر میخوابونم بعد فلفل و ادویه میزنم، با گوجه و فلفل دلمه ای میخورم، سوپ سینه مرغ، نودل درست میکنم ولی بیشتر اب نودل رو میخورم با چند قاشق از خودش، سینه مرغ آب پز میکنم بعد با سبزیجات می ارم توو فر، اگه هم نون بخورم فقط لواش اونم خیلی کم...کلا رژیمم در این محدوده هست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله فيله مرغ - پياز - هويج كلم گوچه فرنگي خرد شده كلم بروكلي سير خام يك عدد رنده شده همرو با هم اب پز كن روش اب غوره با كمي زعفران غاطي كن بريز روش ٤ ساعت رو شعله كم بزار فقط مرغاتو هي برگردون عاليههههه

تو خورشتها روغن خیلی کم بریز تو برنج هم همینطور  سبزی و یا سالاد کاهو بدون سس کنار غذا همیشه ب ...

سس نمیخوریمم همین کارارو میکنم..... برنجم هفته ای یکبار یه پیمونه..ولی حواب نمیدن  

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2714
سس نمیخوریمم همین کارارو میکنم..... برنجم هفته ای یکبار یه پیمونه..ولی حواب نمیدن    

خیلی خوبه خب یدفعه چربیها جمع نشدن که یدفعه ای برن بمرور کم میشن مصرف گوشت قرمزتونم کم کنین حتی خورش ها رو هم با مرغ بپزین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم