2726
فکر کن رفتیم بیرون جلو در گفت وای مامان جوانه هام معلومه نیم تنه یادم رفت بپوشم اینقد خندیدم 😂😂

خدا حفظش کنه دختر منم میگه خیلی حساس شده برای این جوانه هااا😁😁

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤
من فک میکنم تو این سن باید مقوی غذا بخورن ولی خواهشا از پرخوریشون جلوگیری کنین. چون تو سن رشدوسن بلو ...

حتما مرسی 

گوشت ووسبریجات میخوره 

ولی مکمل ووتقویتی ندادم هیچی

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویز ...

خوب شد یادم انداختی حتما

شنا خوبه؟ دو ماهه نمیره ولی قبلش مرتب میرفت الانم باز میره

منتظر اتفاقات خوبم 
چی بدم بهش خوبه؟؟ مکمل منظورمه

درباره ی پریودی بهش بگین.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2728
هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویز ...

شیر زیاد میخوره 

ببخشید فرق داره شب بخوره؟ آخه کلا میخوره صبح و شب فرق نداره

منتظر اتفاقات خوبم 
میدونه گفتم

بسیارعالی🌸😘

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
چی بدم بهش خوبه؟؟ مکمل منظورمه

اممم یکی از بچه های فامیل ما ینی دختر عمم فارماتون کیدی شربتشو خورد رشدش خیلی چشم گیر بود یه مکمل برا بچه ها من خودمبچه بودم مامانم برام ارژنین خرید ولی چون قرصاش بزرگ بود نخوردم حتما دقت کن چیزی ک براش میخری رو بتونه استفاده کنه کهزینه اضافی نکنی قرص زینک و کلسیمم بهش بده از داروخانه ام بپرسی میگه چندوقت یه بار بهش بدی 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
خوب شد یادم انداختی حتما شنا خوبه؟ دو ماهه نمیره ولی قبلش مرتب میرفت الانم باز میره

عاره شنا واسه رشد قد عالیه بدنشم عضله ای میشه   

شیر زیاد میخوره  ببخشید فرق داره شب بخوره؟ آخه کلا میخوره صبح و شب فرق نداره

ن فرقی نداره هر روز بخوره من خودم بعد زایمان ضعیف شدم شوهرم شیر و عسل و خرما و موز و مغز و میریزه تو مخلوط کن میده بخورم زیاد جالب نمیشه بنظرم ولی انرژی زیادی داره و مقویه کلا بهش برس ک رشد کنه قد خیلی مهمه از نظر من 

2706