2726

خب؟

من ندارم.

اما خودم ميتونم كمكتون كنم سوالي داشتيد

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر داشتن خیلی حس خوبیه😍

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
خیلی  البته فرقی نداره پسرم عشقه

اوهوم😍😍😍

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

خیلی رو تغذیه و ویتامینای بدنش دقت کن هر ویتامینی ک کم داره رو برطرف کن تیرویید نداشته باشه کلا حواست باشه چون الان سن بلوغ اومده پایین بیشتر رشد بچه هام تا قبل سن بلوغه 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

من فک میکنم تو این سن باید مقوی غذا بخورن ولی خواهشا از پرخوریشون جلوگیری کنین. چون تو سن رشدوسن بلوغ هستن اکثرا پرخوری باعث بزرگ وشل شدن سینه ها وبزرگ شدن باس ن میشه. بخصوص غذاهای خیلی.چرب بهشون ندین

ببین الان جوانه زده سینه ش خیلی کم ولی نیم تنه لازمه  میخوام خوب قد بکشه قدش ۱۵۰ الان یا ۱۴۹

هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویزون کنه 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    
2706