1147
1273

خب؟

من ندارم.

اما خودم ميتونم كمكتون كنم سوالي داشتيد

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258
1281

خیلی رو تغذیه و ویتامینای بدنش دقت کن هر ویتامینی ک کم داره رو برطرف کن تیرویید نداشته باشه کلا حواست باشه چون الان سن بلوغ اومده پایین بیشتر رشد بچه هام تا قبل سن بلوغه 

من فک میکنم تو این سن باید مقوی غذا بخورن ولی خواهشا از پرخوریشون جلوگیری کنین. چون تو سن رشدوسن بلوغ هستن اکثرا پرخوری باعث بزرگ وشل شدن سینه ها وبزرگ شدن باس ن میشه. بخصوص غذاهای خیلی.چرب بهشون ندین

ببین الان جوانه زده سینه ش خیلی کم ولی نیم تنه لازمه  میخوام خوب قد بکشه قدش ۱۵۰ الان یا ۱۴۹

هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویزون کنه 

1167
فکر کن رفتیم بیرون جلو در گفت وای مامان جوانه هام معلومه نیم تنه یادم رفت بپوشم اینقد خندیدم 😂😂

خدا حفظش کنه دختر منم میگه خیلی حساس شده برای این جوانه هااا😁😁

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤
من فک میکنم تو این سن باید مقوی غذا بخورن ولی خواهشا از پرخوریشون جلوگیری کنین. چون تو سن رشدوسن بلو ...

حتما مرسی 

گوشت ووسبریجات میخوره 

ولی مکمل ووتقویتی ندادم هیچی

منتظر اتفاقات خوبم 
هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویز ...

خوب شد یادم انداختی حتما

شنا خوبه؟ دو ماهه نمیره ولی قبلش مرتب میرفت الانم باز میره

منتظر اتفاقات خوبم 
هر شب یه لیوان شیر بده شیره ام خیلی برا رشد خوبه اگه تو خونه بارفیکس دارید بهش بگو هی خودشو ازش اویز ...

شیر زیاد میخوره 

ببخشید فرق داره شب بخوره؟ آخه کلا میخوره صبح و شب فرق نداره

منتظر اتفاقات خوبم 
1280