2410
2553
عنوان

سکه گرمی بخرم یا دلار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7034 بازدید | 59 پست
اگه پول رو پول بزاریم وپس انداز کنیم بهتره؟منم همین فکرو داشتم ولی نمیدونم پول روز به روز داره ارزشش ...

نه اصلا من خودم خیییلی کم نقدینگی دارم

اتفاقا هم طلا هم دلار هم بورس هرسه جایگزین خوبی برای انبار کردن پول توی بانکه

بستگی ب نگاهتون داره ک بلند مدت یا کوتاه مدت باشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
اگه پول رو پول بزاریم وپس انداز کنیم بهتره؟منم همین فکرو داشتم ولی نمیدونم پول روز به روز داره ارزشش ...

نه پول جمع نمیشه من تجربه کردم ...بانک هم سود آنچنانی روش نمیاد ...بورس هم بلد نیستم اصلا ...الان ی سال هست.فقط سکه پارسیان و ربع و یا دلار ..ولی باز سکه از دلار برام بهتر بوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من میخرم هر دفعه هم سود کردم توش ..همیشه بعد هم خواستم بفروشم طلا بالا رفته بود سود کردم  ...

نه عزیزم ضرر همون لحظش رو گفتم ک بخوام بفروشم چقد ضرر داره وگرنه تغییرات قیمتی ک بحثشون جداست

در هر صورت اونقدر متفاوت نیست ب قول دوستمون از پول رو پول گذاشتن بهتره البته اگه دید بلند مدت باشه

2456
نه عزیزم ضرر همون لحظش رو گفتم ک بخوام بفروشم چقد ضرر داره وگرنه تغییرات قیمتی ک بحثشون جداست در هر ...

منم ضرر همون لحظه ش رو گفتم همون جا قیمت خرید و فروشش رو میپرسم ازشون  بعد میخرم بعضی ها ۳۰ درصد کم میشه اونها خیلی بد هست ....

ولی پارسیان خوبه کمه 

2714
منم ضرر همون لحظه ش رو گفتم همون جا قیمت خرید و فروشش رو میپرسم ازشون  بعد میخرم بعضی ها ۳۰ درص ...

من بار اخر پرسیدم مثلا با اون پولی ک میخواستم هزینه کنم گف حد ضرر یه گرمی 80_90 تومنه ولی پارسیان 10_15

کود بخری ارزشش میره بالا و سود میکنی ولی پول ما ارزشش میاد پایین

اره کلا هر کی هر چی خریده برد کرده😂😂

من ی وقتایی انقد کم.نگه میدارم تو حسابم مجبورم از حساب بورسم بکشم بیرون اونم دو روز بعد میاد😂

ینی دیگه انقد تباه

سلام.اسی ببخش اینجا سوال میپرسم .میخام چهل و دو تومن وام بگیرم ماهی یه تومن برا سرمایه بلند مدت میخا ...

پراید بخر😂 

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
اره کلا هر کی هر چی خریده برد کرده😂😂 من ی وقتایی انقد کم.نگه میدارم تو حسابم مجبورم از حساب بورسم ...

شما تو کار بورسی. کلاس رفتی؟ من بابام یه مدت تو بورس بود ولی خب دنبالش نگرفت .... خوبه برم تو بورس؟

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706