1472
1459

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473
1334
اخه برا اینکه خرج نکنم میخام یه چیزی بخرم😑

یا بورس بذار اگه بلدی

یا حتی پارسیان بخر ضررش کمتر از ی گرمیه

البته اگر تا اون قیمت ک میخوای پیدا کنی

ب هر حال طلا و دلار فرقی ندارن جفتش از هم تاثیز میگیرن

دلار بیاد،پایین طلا هم میاد پایین

عزیزم نزدیک 100 تومنه ضررش

اگه پول رو پول بزاریم وپس انداز کنیم بهتره؟منم همین فکرو داشتم ولی نمیدونم پول روز به روز داره ارزشش کم میشه

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا
عزیزم نزدیک 100 تومنه ضررش

آخه من میخرم هر دفعه هم سود کردم توش ..همیشه بعد هم خواستم بفروشم طلا بالا رفته بود سود کردم 

ولی میپرسم میخوام بخرم  حدود ۷ تومن یا ۸ تومن به نسبت شرکت بسته بندی که داره فرق میکنه ...شاید شما طلا اومده پایین رفتین بفروشین 

1474
اگه پول رو پول بزاریم وپس انداز کنیم بهتره؟منم همین فکرو داشتم ولی نمیدونم پول روز به روز داره ارزشش ...

نه اصلا من خودم خیییلی کم نقدینگی دارم

اتفاقا هم طلا هم دلار هم بورس هرسه جایگزین خوبی برای انبار کردن پول توی بانکه

بستگی ب نگاهتون داره ک بلند مدت یا کوتاه مدت باشه

اگه پول رو پول بزاریم وپس انداز کنیم بهتره؟منم همین فکرو داشتم ولی نمیدونم پول روز به روز داره ارزشش ...

نه پول جمع نمیشه من تجربه کردم ...بانک هم سود آنچنانی روش نمیاد ...بورس هم بلد نیستم اصلا ...الان ی سال هست.فقط سکه پارسیان و ربع و یا دلار ..ولی باز سکه از دلار برام بهتر بوده 

آخه من میخرم هر دفعه هم سود کردم توش ..همیشه بعد هم خواستم بفروشم طلا بالا رفته بود سود کردم  ...

نه عزیزم ضرر همون لحظش رو گفتم ک بخوام بفروشم چقد ضرر داره وگرنه تغییرات قیمتی ک بحثشون جداست

در هر صورت اونقدر متفاوت نیست ب قول دوستمون از پول رو پول گذاشتن بهتره البته اگه دید بلند مدت باشه

1450