1507
1411
عنوان

سکه گرمی بخرم یا دلار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 49 پست
نه عزیزم ضرر همون لحظش رو گفتم ک بخوام بفروشم چقد ضرر داره وگرنه تغییرات قیمتی ک بحثشون جداست در هر ...

منم ضرر همون لحظه ش رو گفتم همون جا قیمت خرید و فروشش رو میپرسم ازشون  بعد میخرم بعضی ها ۳۰ درصد کم میشه اونها خیلی بد هست ....

ولی پارسیان خوبه کمه 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم ضرر همون لحظه ش رو گفتم همون جا قیمت خرید و فروشش رو میپرسم ازشون  بعد میخرم بعضی ها ۳۰ درص ...

من بار اخر پرسیدم مثلا با اون پولی ک میخواستم هزینه کنم گف حد ضرر یه گرمی 80_90 تومنه ولی پارسیان 10_15

1473
کود بخری ارزشش میره بالا و سود میکنی ولی پول ما ارزشش میاد پایین

اره کلا هر کی هر چی خریده برد کرده😂😂

من ی وقتایی انقد کم.نگه میدارم تو حسابم مجبورم از حساب بورسم بکشم بیرون اونم دو روز بعد میاد😂

ینی دیگه انقد تباه

اره کلا هر کی هر چی خریده برد کرده😂😂 من ی وقتایی انقد کم.نگه میدارم تو حسابم مجبورم از حساب بورسم ...

شما تو کار بورسی. کلاس رفتی؟ من بابام یه مدت تو بورس بود ولی خب دنبالش نگرفت .... خوبه برم تو بورس؟

متولد ۱۳۸۱ نیستم دهه شصتیم
1334
من بار اخر پرسیدم مثلا با اون پولی ک میخواستم هزینه کنم گف حد ضرر یه گرمی 80_90 تومنه ولی پارسیان 10 ...

اها من هم پارسیان رو میگم ....

کلا سکه رو گفتم ...من اصلا گرمی نخریدم تا حالا ...برا همین کلا منظورم از همین پارسیان ها بود

شما تو کار بورسی. کلاس رفتی؟ من بابام یه مدت تو بورس بود ولی خب دنبالش نگرفت .... خوبه برم تو بورس؟

کلاس نرفتم رشتم اقتصاده و خودم تو نت با خوندن مقاله و اینا شروع کردم الان یک ساله کار میکنم 

خوبه برای کسی ک واااقعا بلد باشه و روحیش رو داشته باشه

برا دخترام میخام پس انداز داشته باشم.اخه پراید    

من ک پراید خریدم سود کردم😁 البته قبل گرونیا ادم تو این اوضاع نمیدونه چی کار کنه میترسه هر چی بخر بیاد پایین

1476
هر چی میتونی بگیر  من دختر دارم نمیدونم از الان وسیله براش بگیرم برقی و اینا ...‌؟

وااای اصلا این کارو نکن ما چند نفر تو فامیلمون این کارو کردن بعد موقع ازدواج گفتن اینا دوس نداریم از مد افتاده از این حرفا . طلا بخری ک خیلی بهتره

1457