2703
2553
عنوان

زردی نوزاد

154 بازدید | 13 پست

پسرم یکم کم وزن بدنیا اومد تو هفته ی سی و هشت 

روز سوم شروع ب زرد شدن کرد آزمایش دادیم 14نیم بود 48ساعت تو دستگاه گذاشتیم دوباره از دادیم شد 10نیم الان دوباره داره زرد میشه چکار کنم دارم دیوونه میشم الان یازده روزشه

البته شیرخشت و ترنجبین و عرق کاسنی همه این کارو کردیم 

خیلی نگرانم خانواده‌ میگند بزار همون پانزده روزگی ک نوبت دکتر داره ببرش اما من نمیتونم تحمل کنم

خدا جونم مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دست و پاشو با عرق کاسنی بشور

چندبارم بهش شیر خشک بده و شیر خودتو بدوش فریز کن

تا میتونی بهش شیر بده که رد کنه

در حد دو سه قطره لیموشیرین هم معجزه میکنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2714

عزیزم حتما زودتر ببریدش فوق تخصص نوزادان معاینه کنه. برای زردی لازمه حتما تو بیمارستان بستری بشه و زیر نور بره اگر بالا باشه. 

دستگاه های خونگی هم ضعیفن  هم دوباره بالا میره. 

شیرخشت و ترنجبین و کاسنی هم اصلا به بچه ندین کبدش رو خراب میکنه

داخل فلوس مث پره لیمو  یکی دو پره بزار تو نعلبکی شیر خودتو بریز توش با پشت قاشق نرمش کن از صافی ردش کن چن بار بهش بده بیرون رویش زیاد میشه زردیش کم میشه. برا دختر من جواب داد. بعدشم بچه ها تا یه ماه زردی رو دارن کم کم دفع میشه نگران نباش.

پسرمنم داشت درکت میکنم نگاش میکردم غصه تمام وجودمو میگرفت،البته پسرمنو بستری کردن کامل خوب شد اوردیمش خونه خداروشکر دیگ برنگشت زردیش.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
داخل فلوس مث پره لیمو  یکی دو پره بزار تو نعلبکی شیر خودتو بریز توش با پشت قاشق نرمش کن از صافی ...

فلوس چیه 

ی نفر ک منشی بهترین دکتر اصفهان گفت بهم بچه ها تا 7هفته ممکنه زرد بشه 

اما دکتر خوده بچم گفت اگه زرد شد بیارش 

خدا جونم مرسی 

فلوس از عصاری ها بپرس بهش خیار چمبره میگن مث خیار خشک شده اس قهو اهی . خشک بوی لیمو میده میشکنی داخلشو با چاقو درمیاری نازک مث پره داخل لیمو خشک.

دختررمن که تا نزدیک چله اش زردی  رو هی داشت به تدریج کم میشه. مثلا از ۱۵ اومد ۱۱ اومد ۱۰ . ۸ و تا ۶ اینا من هفته ای یبار آزمایشرمیگرفتم نگران بودم. ولی دیگه اومد ۶ واینا دیگه بیخیال شدم . خیلی حساس نباش. سعی کن زیاد بهش شیر بدی تا دفعش زیاد باشه وزردی رو دفع کنه