2726

خانوما دو هفته روز دیگه عروسیمه هر کی هر تجربه و ایده و پیشنهادی داره بده؟کارایی کع باید بکنم.نباید بکنم..تجربه های خوب و بد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ار فامیل شوهر دوری کن تا دنیا چه قبل جشن چه بعد جشن به کامت باشه تامام

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

مباركه عزيزم انشالله خوشبخت ميشي 😍😍😍

فقط استرس نداشته باش من از بس استرس داشتم عروسي رو به خودم كوفت كردم 😂😂 اگه تجربه الانمو اون موقع داشتم كلا استرسو از خودم دور ميكردم تا بيشتر بهم خوش بگذره چون همه چيز خيلي نرمال و عاديه 🤗

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

عکس با مادر پدر و مادربزرگ و پدربزرگ

این حسرتت میشه اگه انجام ندی

یکی دو تا هم کمه

تا میتونی باهاشون عکس بگیر

سر میزی که عزیزانت نشستن برو حتما 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
ار فامیل شوهر دوری کن تا دنیا چه قبل جشن چه بعد جشن به کامت باشه تامام

متاسفانه برداشت تازه عروسها از این جمله اشتباه هست و باعث شده یه سریشون بدون دلیل گارد بگیرن.در صورتی که منظور ما شمشیر از رو بستن نیست.منظور حفظ فاصله ست

همه کاراتو این روزا ک وقت داری با حوصله انجام بده روز اخر بتونی کامل استراحت کنی ...من شب قبلش اصلا نخوابیدم ساعت پنج صبح رفتم ارایشگاه داشتم میمردم از بیخوابی ...داشت موهامو شنیون میکرد هی من خوابم میومد از یه طرف هم استرس داشتم کم مونده بود از حال برم پیش خودت شکلاتم ببر 

خدا رو شکر ندارم فعلا..خوب پاک کن یا پاره کن عکسشو

اخه یه دونه نیس دختره بی حیا چهارتا باهام عکس داره دوتاش با خودش وبرادر شوهرم دوتاشم با پدرشوشو مادرشوشو اینا که اون دوتارو نمیشه کاری کرد

تو فیلممونم ک امون نداده فیلم بردار بیچاره یه نفس بکشه انقد رقصیده 

حالا خوبه مادربزرگش چهلمشم نشده بود

اخه یه دونه نیس دختره بی حیا چهارتا باهام عکس داره دوتاش با خودش وبرادر شوهرم دوتاشم با پدرشوشو مادر ...

ای خدااااا خواهر شوهرمنم همینجوریه.. مطمئنم رقص تکی هم میره...

2706