2410
2553
عنوان

کلاس آی مت

16369 بازدید | 40 پست

سلام خانوما 

من پسرم سه سال و نه ماهشه تازگی کلاس آی مت ثبت نام کردم تقریبا چهارجلسه هست که میریم 

حالا وابستگیش به یک طرف که منم باید کنارش توکلاس بشینم ، الان جدیدا میگه مامان دیگه اونجا کلاس نریم☹☹☹

نمیدونم چرا دوست نداره بره؟ کسی تجربه ای داشته؟ شاید اوایل اینجوریه ، یکم که بگذره عادت کنه وعلاقه مند بشه!؟؟؟ 

بابا بذارین بچگی شونا بکنن بچه ها

گناه داره بخدا

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دوست نداره به زور نبرش بعد از درس زده میشه من پسرمو میبردم چندتا از بچه ها علاقه نشون ندادن مربی گفت نیارین کلاس 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

بذار قشنگ ۴ سالش بشه پسر من از ۴ سالگی میره و الان پک سبزه خیلی از اولش دوست داشت اگه دوست نداره اذیتش نکن بذارش کلاسای شادتر و پرجنب و جوش تر

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2714
برا پسر شما تو این سن باید بازی کنه یکجا نشینی بچه رو خسته میکنه

آره فکر میکنم همونجا بشینه رو دوست نداره!!!!

ولی خب تو کلاسش نقاشی و رنگ آمیزی و شعر و اینام هست ولی نمیدونم چرا جذبش نشده!!!

یعنی از چندسالگی؟؟؟؟ آخه گفتن از سه سال به بالا ثبت نام میکنیم !!!!

میگن از سه تا هفت سال ولی من تو کلاس پسرم دیدم که بچه هایی که زیر ۴ سال اومدن همشون نصفه ولش کردن خیلی زوده براشون

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
یعنی از چندسالگی؟؟؟؟ آخه گفتن از سه سال به بالا ثبت نام میکنیم !!!!

از ۵سال به بالا که من خودم میگم زیر ۶نه .علاقه بچه رو در نظر بگیرین بعد بفرستینش کلاس .کلاسای بازی وورزش برا این سن عالبه

نه این مربیشون میگه باید صبوری کنین تازه اول راهین !!!!!

وقتی بچه دوست نداره تو کلاس بشینه عذاب میکشه علاقمند نمیشه به نظر من

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
میگن از سه تا هفت سال ولی من تو کلاس پسرم دیدم که بچه هایی که زیر ۴ سال اومدن همشون نصفه ولش کردن خی ...

آره راست میگی 

فقط پسر من نیست اون دفعه دیدم یکی دوتا از مامانای دیگه هم میگفتن بچه های ما با علاقه نمیان!!!!

ولی یکیشون میگفت مشکل از مربیه که نتونسته بچه های ماروجذب کنه!!!!

2706