2703
2553
عنوان

قدکوتاهی دخترم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 91 پست

بتشگاه والیبال یا بسکتبال ثبت نامش کن 

دختر عمه های من رفتن تو سن دختر شما چندسانت قدشون بلند شد

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خانم محترم. شما حالت خوبه. چرا یه کاری میکنی که بچه در آینده از اینی که هست متنفر باشه؟

وقتی خودت قدت کوتاهه میخوای معجزه کنی؟ یه حرفی میزنی ها. 

بچه ی شما فعلا یازده سالشه و تا ۱۸ سالگی جا داره که قد بکشه. 

یکی از اقوام ما هم اینقدر این دکتر و اون دکتر کردن. تا یکی از دکترها که واقعا با انصاف بوده بهشون گفته خانم و اقای محترم وقتی شما که والدین این بچه هستین قدتون کوتاهه انتظار دارین بچه ی شما قدش بلند باشه؟ میخوایین تو کار خدا دحالت کنید.؟ 

ول کن ترو خدا. انگتر پولت زیادی کرده. و دوست داری الکی هدرش بدی. عزیزم اگه نمیدونی بدون تزریق هورمون اگه یه فائده داشته باشه هزارتا ضرر داره . دیگه خود دانی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714
بله قراره هرمون تجویذ کنه

عزیزم الان به فکرش افتادی ؟؟؟؟  باید قبل پریودی اش باشه .

بازم اگه هنوز پریود نشده ببرش فوق تخصص غدد تا با امپول پریود رو عقب بندازه .

پریود عقب بیوفته صفحات رشد باز میمونند و بچه بیشتر از قد نرمالش قد میکشه .

ولی اگه پریود شده که کاری نمیشه کرد .

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2706