1265
1273

واقعا ک منو به زور و کلک از عشقم جدا کردن بعد ک دلم براش تنگ میشد به فووووش میکشیدینم بعد دختره میاد میگه ب دوست پسر قبلیم پیام دادم میرین میگین حاشا کن😑😑😑خدا شفاتون بده بعضیاتونو

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1258
چی؟😳

ب جان خودم😐

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

آره ما کمر بستیم عشق بینتونو خراب کنیم😐✌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1274

به حرفامون توجه نکن خو زندگیتو بکن مگه آدم به حرف آدمای مجازی باید زندگیشو پیش ببره😬

مادل هرکیو شکستیم فرداش دهنمون سرویس شد.هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم دنیا شد وفهمیدیم زمین پاره خطیست که درمافرومیرود 
بنظرمن کلا تاپیک زدن درمورد حل مشکلات و مشورت گرفتن اینجا غلطه هرکاری میدونی دررسته انجام بده

من فقط دلم تنگ میشد

1226

عجب!!

خانومای سایت شمارو به زور و کلک از عشقتون جدا کردن؟؟

به زووور و کلک!!

عزیزم شما طرز فکر‌و اخلاقتو عوض کن 

جنبه تبادل نظر ندارین واسه چی‌ تاپیک میزنین

ای کاش مثلِ ناخن و مژه و گونه و ....                 شعورم میشد کاشت تو بعضیا...
بنظرمن کلا تاپیک زدن درمورد حل مشکلات و مشورت گرفتن اینجا غلطه هرکاری میدونی دررسته انجام بده

نه بعضیا نظرات خوبی میدن

مدام در حال به روز رسانی دلبری هایممم😜تشنه آموزش های ترفندهای دلبری وسیاست 
1280