2726
عنوان

ازدواج باهاش مشکوک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوه عزیزم بیا و ببین چادریا هم دچس پسر دارن ولی فقط چون چادر سرشونه کارشون حروم نیس دیگه😀😀😀😀😀� ...

پس چطوری شوهر پیدا کنیم   حالا اینجور مواقع چادری شدیم و مقدس! مگه میخوایم چه کار کنیم!!!

اصلا به عقیده ی  من چه کار داری! عقیده ی خودت چیه! منم بررسی کنم نظر بدم

عزیزم خوب تحقیق کن درموردش.از روی احساسات تصمیم‌نگیر.اگه قصدش سو استفاده بود که نمیگفت رابطمون سطحی ...

همه رابطه های عمقی از سطحی شروع شده😂

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞

عزیزم این اقا مشکل داره ببرشدکتر اونجاشوتست کنه بخدا جدی میگم بعضیا نمیتونن شب عروسی کاری کنن براهمین کارشون بع طلاق کشیده میشه 

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
کامل نگفتم هی سوال در سوال میشد

ببین عزیزم این اقا یه بار یه ازدواج ناموفق به خاطر اخلاق داشته چیزی که اصلل قبل ازدواح قابل تشخیص نیست حق داره که الان کمی استرس داشته باشه .

به نظرم این اقا در واقع به شما احترام گذاشته که اینجوری بهتون گفته و واقعا مرد با شعوری هست

پس چطوری شوهر پیدا کنیم   حالا اینجور مواقع چادری شدیم و مقدس! مگه میخوایم چه کار کنیم!!! اص ...

تحصیلاتت چیه؟؟؟

کاری به عقایدت ندارم ولی چند نفر رو میشناسی با دوست پسرشون ازدواج کردن و خوشبختن ویا اینکه همه دخترها باید دوست پسر داشته باشن تا شوهر کنن؟؟؟

نگاه کن، اینجوری نیست که از زن اولش به دلیل سردی و بی تربیتی جدا شده. اینجوریه که میگه از زن اولش به دلیل سردی و بی تربیتی جدا شده. خیلی با هم فرق دارن. هر کی هر چی میگه راست نیست. خصوصا دلیل طلاق رو خیلی مردها راست نمیگن

2706