1265
1273
عنوان

ازدواج باهاش مشکوک نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 75 پست
وا نذار بهت دست بزنه فک نمیکردم چادریام دوس پسر بگیرن

عزیزم هرچی عشقیه زیره چادر مشکیه😂😂😂😂

من خودمم البته چادریم😐😐

کاربر جدید نیستم از بس اسمم سخت بود با یه اکانت دیگه اومدم😐😐😐😐

اوه عزیزم بیا و ببین

چادریا هم دچس پسر دارن ولی فقط چون چادر سرشونه کارشون حروم نیس دیگه😀😀😀😀😀😀

تو اومدی تا زندگیم سبزش پر رنگ شه عاشقتم همسرم   

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

😂😂😂میگه چی 

میگه ازان نترس که های و هوی دارد 

ازان به ترس که یر بتو دار

بله گلم اینجوریاس😊😉

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد همسرمه💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
8
اوه عزیزم بیا و ببین چادریا هم دچس پسر دارن ولی فقط چون چادر سرشونه کارشون حروم نیس دیگه😀😀😀😀😀� ...

پس چطوری شوهر پیدا کنیم   حالا اینجور مواقع چادری شدیم و مقدس! مگه میخوایم چه کار کنیم!!!

اصلا به عقیده ی  من چه کار داری! عقیده ی خودت چیه! منم بررسی کنم نظر بدم

1226
عزیزم خوب تحقیق کن درموردش.از روی احساسات تصمیم‌نگیر.اگه قصدش سو استفاده بود که نمیگفت رابطمون سطحی ...

همه رابطه های عمقی از سطحی شروع شده😂

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞

شما مجردی 

خدا جونم برا همه داده هات نداده هات شکرت 😌😌 خدا جونم هر چند آرزوهام نرسیدم اما تو بهترینشو بهم بده که میدونم میدی 😋😋 .خداوندگارم کمکم کن تا وابستگی دنیا از یادم بره و همیشه بخاطر اون چه که بهم دادی سپاس گزار باشم و یه عشق خالصانه از خودت درون وجود من بزاری .خداوندگار من من یقین دارم هوامو داری پس کمکم کن حکمت هایی که درون زندگیم قرار میدی رو درک کنم .کمکم کن تا به آن چه به من میدی راضی باشم .خدایا خودت کمکم کن تا بتونم بنده خوبی برات باشم 😌😌 .بازم بخاطر اونچه بهم دادی و بهم ندادی شکرت 😌😌😚😚😚😚

عزیزم این اقا مشکل داره ببرشدکتر اونجاشوتست کنه بخدا جدی میگم بعضیا نمیتونن شب عروسی کاری کنن براهمین کارشون بع طلاق کشیده میشه 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد همسرمه💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
1241